Skocz do zawartości
Nerwica.com

Znajomi źle mnie traktują.


x_X

Czy to ze mną jest problem ?  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Czy to ze mną jest problem ?

    • Tak
      0
    • Nie
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pewne problemy w szkole i poza nią. Znajomi traktują mnie raz lepiej raz jak szmatę. Cały czas wymyślają różne "śmieszne" historyjki o mnie i mojej rodzinie (z grubsza coś takiego: Darek władca pałek). Często jestem pośmiewiskiem, a gdy już ktoś mi bardzo zalezie za skórę jestem na niego obrażony, ale po kilku dniach wszystko jest tak jak dawniej. Często też robią mi afery o byle co np. Raz nie poszedłem z nimi na rower i była ogromna obraza majestatu, bo coś mi wypadło i nie mogłem, a oni gdy się ze mną umówili i nie przyszli nie powiedziałem nawet słowa. Nie wiem dlaczego tak jest, może problem tkwi w tym, że mam baardzo niskie poczucie własnej wartości, czy może przez moją rodzinę. W mojej rodzinie sytuacja jest napięta, wieczne konflikty z ojcem(o byle co, zawsze się mnie czepia), z resztą ma różne głupie pomysły i muszę robić bardzoo różne rzeczy, czasami najgłupsze tylko po to, żeby mi uprzykrzyć życie. Możecie mi jakoś pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego,że nie posłem z nimi na rower kolega zadzwonił i coś mi tam powiedział sorry czy coś i jest tak jak dawniej (nie umiem odmawiać ludziom i im nie wybaczać). Ponadto moje poczucie własnej wartości jak już wcześniej zaznaczyłem jest baardzo niskie. Mozna coś z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×