Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem w 99 % pewna, ze mam depresje...


malaaczarnaa

Rekomendowane odpowiedzi

Czuje sie fatalnie nie mam na nic sily, moja samoocena diametralnie spadla, wszyscy w okol wytykaja mi, ze jestem smutna, jestem samotna, nie mam zadnych zainteresowan. Moje zycie to praca - dom i tak w kolko. Nie rozmawiam w ogole z domownikami, siedze zamknieta w swoim pokoju... Ogolnie trwa to ok. 3 lat, ale od pol roku sie to nasililo. Nie wiem, co mam robic. Czytalam, ze leki, terapie niezbyt wam pomagaja... Mecze sie sama ze soba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malaaczarnaa, zamiast czytać byle co idż do lekarza powiedz jak się czujesz .

przeczytaj posty ludzi tutaj czy leki i terapia im nie pomogły?Nie wszytkim tak samo,ale każdy jest inny.Jesli chcesz coś zmienić w swoim życiu musisz na jakiś krok się zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje, ze nic mi nie pomoze dopoki moje zycie nie zmieni sie na lepsze. A wiem, ze sie nie zmieni...

Samo sie nie zmieni tylko Ty możesz sobie pomóc jesli tego chcesz naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malaaczarnaa, jeśli zostaniesz w tym stanie w jakim jesteś, będziesz z czasem czuć się jeszcze gorzej. Jeśli nie chcesz leków i terapii to możesz postarać się zrobić coś sama - poznać ludzi, znaleźć nowe zainteresowania, ale jak nie masz na nic siły to bez pomocy z zewnątrz będzie trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×