Skocz do zawartości
Nerwica.com

mam bardzo niezręczne pytanie :(


didado1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Moniczko, jest to jedynie parafilia w zakresie obiektu. Taka sama jak koprofilia i zabawy szpileczkami.

Różnica jest tylko w ich odbiorze, percepcji społecznej - te bardziej szkodliwe są zakazane. Przyjmuję do wiadomości, że ktoś ma inne gusta, tak samo jak ja nie jestem agitatorem koprofilii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno: ogarnijcie się. Albo nadchodzi nowa rewolucja seksualna albo jesteśmy większymi hipokrytami niż nam się wydaje. Nazwijcie mnie ciemnym, ale nigdy nie zaakceptuję takiej rozrywki jak podniecanie się g****m.

 

Marianek, a gdzie tolerancja..? Każdego podnieca coś innego.. Mnie nie podnieca kał, ale nie krytykuje tak ostro. Po co zaraz zwłoki..

 

Komu szkodzi kupa..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wlasnie! Marianek powinien zapisac sie do jakiejs partii, gdzie bedzie mogl rozprawiac na temat "koprofilia, za czy przeciw". Co nas obchodzi czy ktos lubi kal, czy nie. A niech nawet sie nim zajada, byleby innych w to nie wciagal. Ja nie namawiam by ktos sluchal Phila Collinsa czy Pink Floyd (a szkoda, szkoda....ze nie namawiam:) i tego samego oczekuje w kwestiach seksualnych: kazdy sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co wogole na ten temat dyskutowac to jest prywatna sprawa i nikt nie musi sie do niczego przyznawac a jesli sie przyznal to swiadczy tytlko o jego odwadze , jest mnostwo ludzi ktorzy ukrywaja przed swiatem wiele i co z tego ! wole jakiegos pieprzonego koprofila niz pedofila czy morderce!! koprofil nie robi tym nikomu krzywdy , wiec po co wogole na ten temat dyskutowac!!! troche wyrozumialosci dla kazdego !

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:26 pm ]

A Ty potrafisz dyskutować na wyższym poziomie niż komuś coś wytknąć i iść dalej w koło macieju?

 

a to do kogo????????????????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×