Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica 14 lat LECZENIE.


qqqs

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam nerwice, zaczeło się to tak ze widziałem obraz podwojony rano, byłem u okulisty, miałem uszkodzony nerw.wysłał mnie do neurologa. Będąc u neurologa badał mnie czyli stukał młoteczkiem i znowu nic. Dostałem skierowanie na tomografie głowy. Byłem i znowu nic, stwierdził on ze mam nerwice bo wkoncu jestem nerwowy chłopak, Biorę magnez. Miałem badanie krwi i moczu, Nic. :) Więc to raczej nerwica tak myśle i sobie wymyslam ze mam różne choroby. Gdyż auktualnie mam omdlałe ręce wppisałem na google, i wyskoczyło mi ze moge miec raka.... Mam wielka nadzieje ze to NERWICA

 

 

A to moje objawy:

-zaburzenie wzroku,

-kłucie serca i kołotanie

-dusznosc

-zmeczenie

-bóle głowy, pleców i kończyn

-czarne mysli

-gdy sie denerwuje musze isc do toalety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pisałes coś o uszkodzonym nerwie, nie wiem wzrokowym? Czy o jakim nerwie piszesz? No bo może jeśli te zaburzenia widzenia są rzeczywiście zwiazane z jakimś uszkodzeniem nerwa, to być moze twoje objawy nerwicowe są związane z tym ze boisz sie o ten wzrok, to normalne, kazdy by sie o to denerwował MOze tylko to jest powodem tej niby twojej nerwicy, której nawet nie wiadomo czy masz. A zaburzenia widzenia mogą też byc w związku z niewyspaniem nerwicą lub zażywaniem przeróznych leków. Nie napisałeś jasno czy sie w końcu udało u okulisty wyjasnić podłoze tych zaburzeńwzroku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×