Skocz do zawartości
Nerwica.com

Odszedł świetny kolega, niektórzy niech się biją w piersi...


trolorolrlllloo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kilka słów do osób, które pamiętają użytkownika nickiem Vasques lub Kai. Kont miał wiele. Czemu? Bo ciągle był wyrzucany, nie tylko on.

Był świetnym kolegą, wrażliwym, ciepłym, sympatycznym.

Był inny. Jak wielu z nas. Niestety, nie zaznał tutaj sympatii zbyt wielu osób. Szczególnie moderatorów i admina.

Ci, którzy z niego szydzili, wyśmiewali, bijcie się w piersi. Jesteście/byliście modami na forum dla ludzi z problemami. A ich nie rozumiecie, wyrzucacie, nie macie za grosz empatii. Może teraz będzie wam głupio.

Pewnie zaraz ktoś skasuje ten temat. Może dlatego, że ma wyrzuty sumienia. Że zamiast starać się zrozumieć wyśmiał, wyrzucił z forum, nie doradził badań... Jeśli taki dla niego i dla innych byłeś, to miej za grosz jeszcze honoru i zostaw ten temat.

 

 

Vasques, ku Twojej pamięci, bracie.

 

-- 29 paź 2012, 13:47 --

 

Myślę, że ci co mieli przeczytać już przeczytali i na przyszłość kilka razy pomyślą zanim kogoś zranią. Można wyrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to co powiem zostanie uznane za coś niegodnego,obrażliwego,nie wiem ale.......

Niestety, nie zaznał tutaj sympatii zbyt wielu osób. Szczególnie moderatorów i admina.

I co z tego? To,że był traktowany wg Ciebie jakoś inaczej,czy też żłe.... - nikt nie jest żle traktowany za nic.Każda decyzja moderatora czy administratora z czegoś wynika,nie ma tak,że ktoś każe kogoś za nic.

Poza tym,próbujesz wymusić na niektórych osobach poczucie winy?Poczucie winy za co?....

Nie wiem,czy to co robisz spodobałoby się samemu Vasquesowi :( .Bo ja np. nie chciałbym,by ktoś po mojej śmierci pisał takie rzeczy za mnie samego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, dokladnie tak. Ja akurat zupelnie nie kojarze tego nicka i nie mam pojecia kto i po co zalozyl sobie nowe konto zeby walnac taki tekst.

Popieram to co napisales

nikt nie jest żle traktowany za nic.Każda decyzja moderatora czy administratora z czegoś wynika,nie ma tak,że ktoś każe kogoś za nic.

a choroba nie czyni nietykalnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trolorolrlllloo, A ja pamiętam coś wręcz przeciwnego. Może kiedyś miał jakieś zatargi z kimś, ale ostatnio kiedy tu pisał nie było żadnych scysji i był traktowany bardzo serdecznie , więc nie bardzo wiem o co Ci chodzi :roll:

 

-- 29 paź 2012, 17:07 --

 

Ps. Magda , Ciebie za niewinność ktoś stąd wyrzucił? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×