Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa a podryw?


Gość 19_latek

Rekomendowane odpowiedzi

człowiek nerwica, dlaczego ciągle pomniejszasz swoje poczucie wartości? To na pewno Ci nie pomoże, sam siebie dołujesz.

 

Wiem, że ten cytat nie był do mnie skierowany, ale ja mam tak samo... Mam nerwicę lękową, jestem raczej nieśmiały - a z racji nerwicy ciężko to przełamać, ponieważ mój organizm denerwuje się bardziej niż ja sam:( - i do tego wszystkiego strasznie brzydki:( Wiem, że takie podejście zle wpływa na poziom pewności siebie, ale tak po prostu jest - za każdym razem, gdy patrzę w lustro, robi mi się niedobrze. Ale niestety - taki "dar" od losu. Cóż mogę na to poradzić? Nic! Muszę być samotny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja wyjeżdżam poza miasto ale nie daleko...

w sumie od 2 lat nigdzie nie chodzę a teraz powoli staram się wychodzić i do miasta i na dyskoteki i prawie mi to wychodzi ;)

ale 80km to jak na początek za dużo...

najdalej od początku choroby byłem 40km od domu!

 

Stary bierz dupe w troki i jedź! Dziewczyna której nie przeszkadza twoje zaburzenie jakim jest nerwica i potrafi Cie wesprzeć to SKARB! Ja też kiedys obawiałem się podróży, obawiałem się że po drodze nie ma szpitali że dostane wylewu, zawału i będzie po mnie bo po drodze z jakiejś wsi przyjadą nieogarnięci lekarze. Ale co? Przejechałem jako kierowca samochodem z Krakowa do siebie do domu (około 200km) trasy raz, drugi, trzeci i teraz mi to zwisa i powiewa czy gdzieś jade czy nie. Na początku o wyjeździe na Chorwacji nawet słyszeć nie chciałem, pojechałem i spędziłem super wakacje. A to obcy kraj, obcy język, obca kultura, obca służba zdrowia itp. Nawet jak Ci się coś stanie przez 80 km to to jest dystans dla karetki bardzo mały i zdarzą spokojnie! :) Jedź i się spotkaj! A jak nie to będzie kopas w dupas!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×