Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak dobrze, że tu jesteście!


damyrade26

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:D

Jestem nowa:)

Ostatnio moja nerwica lękowa dała mi nieżle popalić i zaczęłam szukać. Natrafiłam na to forum. Bardzo się cieszę, że mogę tu znaleźć wszystko o tym co się dzieje ze mną na codzień. Czułam się z tym sama, myślałam że to tylko ja jedyna na świecie ją mam zaszczyt gościć. Było mi z tym bardzo źle.

Ostatnio mam bardzo częste ataki, ale cóżsie dziwić pracowałam na nią latami.Nerwy, stresy, wszystko co najgorsze. Ale ostatni atak zdarzył się w domu, gdy leżałam sobie beztrosko na kanapie, wyluzowana i rozleniwiona. Złapała. Mocno. Nie puszczała przez dwie godziny. Hiperwentylacja..myślałam, że umre na oczach mojej rodziny, dziecko wpadło w panikę, a ja łapałam oddech, tak jakby kazdy następny miał być ostatnim... Koszmar.

Wczoraj poszłam na echo serca, bo miałam wrażenie że mi stanie.

W trakcie USG znowu atak. Ale teraz cieszyłam się z niego, bo powiedziałam lekarce o ataku i wrażeniu ataku serca, kołatania.Dowiedziałam się, że serce bije miarowo nie kołacze i wszystko jest w normie. Jedno więc co mogę Wam dziś powiedziec to to, że gdy macie to uczucie ataku serca PAMIETAJCIE Z sercem jest wszystko w porządku! Nic sie nie dzieje! To ta cholerna nerwica tylko udaje! Spróbujcie sobie to wmówić! Daje rade!

Mam nadzieję, że mnie miło przyjmiecie:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×