Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ból Karku bardzo sie boje ze to cos powaznego.


piotrek9444

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam zaburzenia lekowe i wystarczy ze cos mnie zaboli zakuje i juz mam ogromy lęk. Wczoraj uderzylem bezwladnie glowa w ziemie naszczescie nic z glowa sie nie stalo mam tylko zaczerwienione to miejsce gdzie sie uderzylem, ale strasznie boli mnie kark moge nim ruszac w prawo w lewo i do przodu ale jak chce podniesc glowe do gory strasznie boli przy innych czynnosciach tez troche boli ale da sie to zniesc. W tej chwili nie moge isc do lekarza bo go nie ma a na pogotowiu juz mnie znaja bo jezdze tam czesto a tak naprawde nigdy mi nic nie bylo. Pytanie do was czy te objawy ktore mam to cos powaznego? Jestem zbyty przerazony tym zeby myslec o tym caly czas mi sie zdaje ze mam wstrzas mozgu uraz karku niewiadomo co? Jak myslicie czy to cos powaznego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

wydaje mi się, że skoro przed pojawieniem się bólu karku uderzyłeś mocno głową w coś twardego, to powinieneś zgłosić się do lekarza. Nie przejmuj się tym, że na pogotowiu znają Cię jako nerwicowca, w przypadku takich a nie innych okoliczności badanie jest wskazane. Wstrząśnienie mózgu to z reguły powiększone źrenice i wymioty, jeśli tego nie masz to "take it easy" :)

powodzenia

Justyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×