Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kilka słów o sobie


marla03

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów! Chyba dopiero dziś uświadomiłam sobie, że potrzebuję pomocy. Pierwszym krokiem jest rejestracja na tym forum, dalej nie wiem co mam robić...Może powinnam wypowiedzieć się w rubryce jakiegoś podtematu, ale nawet nie wiedziałabym w który się wpisać. Mam 23 lata i poczucie nieustającego napięcia. Lęk towarzyszy mi w prozaicznych momentach- wyjście na pocztę, sklepu, ale najbardziej boję sie chodzić na uczelnię. Strach przed kompromitacją, nieodpowiednim przygotowaniem a broń Boże przed wystąpieniami na forum paraliżuje mnie i często nie idę, co póżniej owocuje komplikacjami i koło się zamyka. Choruję także na autoimmunologiczną chorobę naczyń krwionośnych i zastanawiałam się czy to również nie jest ze sobą powiązane. Naprzemienne napady euforii i przygnębienia często powodują u mnie autoagresje- samookaleczam się od wielu lat czując w chwili wykonywania-ulgę a póżniej ogromne poczucie winy. Starałam się dość zwięźle wymienić istotne kwestie a tak totalnie od siebie mogę powiedzieć, iż czuje się jak zagubione dziecko, które boi się próbować czegokolwiek i woli uniknąć konfrontacji, żeby nie ponieść porażki...

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×