Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam bardzo dziwny stan


ananke83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

 

Z objawami podobnymi do nerwicy stykam sie wlasciwie od dziecka, dodatkowo mam nature histeryczna, ale nie o to chodzi, otuz czytam to forum i jescze nie widzialam zeby ktos z Was drodzy nerwusowicze mial cos takiego:

 

Poprostu kiedy przyjmuje postawe spoczynku, Np siedze prosto i glowe tez trzymam prosto to czuje wyraznie wewnatrz jakby sie trzesla, zczegolnie mam uczucie jakbym nie mogla utrzymac prosto glowy, jakbym nie mogla koordynowac jej ruchow, to jest uczucie od wewnatrz, zawsez wtedy spogladam wnikliwie w lustro i maniakalnie obserwuje czy czasem nie trzese sie., tak samo jest jak leze, dodam ze juz mam tak za przeproszeniem nasrane w glowie ze oczywiscie o tym mysle i wtedy to sie poteguje. Ale chcialabym wiedziec czy ktos z was tak ma. Nakrecam sie tez ze np w pracy , kiedy mam klienta np zaczne miec brak koordynacji ruchow, ze ludzie zaczna kapowac ze jestem na cos chora itd, dodam ze ,bliska mi osoba z rodziny zmarla kiedys na SM ponadto bylam wolontariuszem u osob chorych nieuleczalnie i tak sie napatrzylam na rozne przypadki ze sama sie nakrecam:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sama sie nakrecam:(
I chyba to jest Twój problem. Lęk.

 

Witaj na forum. ;)

 

Proponuję odwiedzić lekarza. Neurologa, może ogólnego, a na końcu psychiatrę. Bardzo możliwe, że to objaw nerwicy. Lecz dla formalności warto wykluczyć problemy neurologiczne bądź internistyczne. Najprawdopodobniej to jednak nerwica, nie żadna śmiertelna choroba.

 

Będzie dobrze. Tylko oprócz czytania forum odwiedź lekarzy. I psychologa też, bo jak napisałaś masz osobowość histeryczną i objawy podobne do nerwicy. Warto się zatem przyjrzeć własnej psychice przy asyście specjalisty. Oczywiście dobrze by było, gdyby to był certyfikowany specjalista.

 

Wszystkiego dobrego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×