Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


antychemikal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem nowy i pragne podzielic sie z wami tym co dobre :)

"Kroki do wolnosci" bardzo ladnie ktos to tutaj ujal ;) i tak wlasnie nalezy zrobic w "nerwicy" , malymi kroczkami z niej "wyjsc" a przede wszystkim zrobic krok na przod i odstawic chemie na bok (uzaleznieni pod kontrola lekarza)

 

Niestety moze niektorych wierzacych jeszcze w "tableke cud " tutaj troche rozczaruje , ale niestety tak jest , tabletka lagodzimy objawy i co najgorsze zatruwamy caly organiizm (z czasem jest jeszcze gorzej , powiem nawet ze tragicznie ) Ci ktorzy sie przekonali to wiedza ze tak wlasnie jest, inni czesto sie stawiaja i wierza swiecei lekarzom psychiatrom (zal mi ich)

 

Nalezy skupic sie na przyczynie i w tym kierunku lezczyc wszelkie "nerwice " , nie ma tabletki cud !

 

"Nerwica " i jej objawy , jest niczym innym jak zwyklym wyuczonym zlym nawykiem , ktorego mozna sie oduczyc (malymi kroczkami )

 

Pojecie "Nerwica " jest coraz rzadziej uzywane w krajach bardziej rozwinietych ,(z tego co czytalem w roznych ksiazkach ) chodzi bardziej o rozne wyuczon fobie ..agorafobie czy inne fobie ..to wszystko w Polsce nazywane jest i kwalifikowane do jednej "grupy " zwanej " Nerwica " i leczone przewaznie jedna metoda , chemia :( co mnie bardzo , bardzo martwi , ze tak wlasnie niedbale podchodzi sie do tego zagadnienia .

Uzaleznia "chorych" od lekow , przez co powstaja jeszez wieksze problemy , ale nie o tym chcialem Wam tuaj pisac .

 

Kazdy z Was a napewno duza wiekszsoc w tzw, " Nerwicy " ogolnie powiedziawszy , boi sie o wlasne zycie , boi sie swoich objawow psychosomatycznych , w sczegolnosci o swoje serce , o to ze moze dostac zawalu , zapasci , czy tez chociazby zemdlec na srodku chodnika i nikt tego nie zauwazy i nie wezwie pomocy .(wszystkie te objawy psychosdomatyczne sa napewno bardzo nie przyjemne , znam to z wlasnego doswiadczenia " ale nie sa niebespieczne !!! i w to nalezy uwierzyc .

 

Wiekszsoc z was robila wszelkie badania serca itd ..ktore jak wiadomo niczego nie wykazaly , pomimo tego co odczuwacie podczas ataku lekowego , wskazywalo by na to ze serce jest jakies chore i lekarze sie poprostu myla .

 

To wszystko wlasnie sklonilo mnie w koncu po wieloletnich atakach paniki i wieloletnim zamknienicu sie w czterech scianach do podjecia krokow .

 

Postanowilem sie przekonac , jak naprawde jestem " chory ", do stracenia nei mialem juz w sumie nic :]

 

Kupilem sobie rowerek domowy , zazelem na nim powoli jezdzic :) okropne rzezcy sie ze mna dzialy , ja ksie tylko troeh zmezcylem , serce zazynalo strasznie szybko bic i oczywiscie dostawalem ataku paniki , ale za setnym razem ataki byly coraz rzadsze i nie tak silne (co dalo mi tez bardzo duzo do myslenia )

 

Dodam ze po takim lekkim juz sporcie , zaczelem bardzo dobrze spac , i ogolnie poczulem sie dobrze , leki zmniejszyly sie z cazsem do tego stopnia , ze zaczelem myslec o jezdzie rowerem na zewnatrz , prawdziwy sukces !

 

I przyszedl taki dzien , w ktorym usiadlem na rower i stopniowo coraz dalej zaczelem jezdzic , nie bede ukrywal ze czasami bylo tez zawsze szybciej do domu ;)

 

Jak wspomnialem rower przywrocil mi wiare w siebie , po zatym z dnia nadzien mialem lepsza kondycje fizyczna i psychiczna , po roku czasu zajelem sie ty msportem na powaznie , kupilem sobie lepszy rower i caly do niego osprzet , dziennie jezdze po 30 km , po zatym plywam , gram w tenisa ..sport i jeszez raz sport . kto nie wierzy to musi sie sam przekonac :)

 

pozdrawiam Marek

 

Ps; Zapomnialem o chorobie , a bylo juz tak ze sie balem z lozka wstawac i chcialem zeby byla zawsze noc , bo ´tylko wtedy jak spalem nie mialem lekow .

Ktoregos dnia pokaze wam fotki terenu , po ktorym jezdze , glownie las , gory , uwielbiam walczyc z gora na rowerze w ten sposob czuje sie zawsze wygrany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×