Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lekowa pomocy!!


pucia003

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dwoch lat mecze sie z roznymi dolegliwosciami. Mianowicie zaczelo sie od kregoslupa szyjnego okazalo sie ze mam zniesienie lordozy szyjnej. Mam ciagle zawroty glowy wibracje w nogach i szyi codziennie boli mnie glowa w roznych miejscach dodam ze zdarza sie ze cieplo mi w tym miejscu gdzie boli. Bardzo bola mnie miesnie i kosci. Przy spacerze lapie okropne zadyszki. Nie moge sobie poradzic z oddechem mam wrazenie ze zaraz upadne umre. Mam malutkie dziecko i nie mam sil sie nim zajmowac ciagle mam leki i takie napady ze jestem do niczego i zyc mi sie odechciewa. A lekarze nie badaja tylko stwierdzaja Nerwica. Prosze o pomoc. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pucia003, Witaj na forum.

Najlepszym rozwiązaniem jest pójście na psychoterapię w związku z atakami paniki, uczuciem braku oddechu, odczuciami, że umierasz. Pomocne również mogą okazać się leki, żeby chociaż troszkę zniwelować objawy zaburzeń lękowych.

Ze zniesioną lordozą ludzie żyją, uwierz mi. Możesz sobie pomóc poprzez odpowiednie cwiczenia, dbanie o sylwetkę, postawę...

Jesteś potrzebna dziecku, zapisz się do psychiatry i poproś o skierowanie na psychoterapię. Nerwica swoje źródło ma w każdym przypadku. Na psychoterapii przepracujesz swoje trudności i nauczysz się w miarę normalnie funkcjonować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pucia003 , jak najbardziej da się wyleczyć.

Nie czekaj. Idź jak najszybciej do lekarza rodzinnego. Tam dostaniesz na początek leki i skierowanie do psychologa. Po lekach powinno być lepiej. Oczywiście nie rezygnuj z terapii. Możesz też zamiast do rodzinnego wybrać się prywatnie do psychiatry. Od niego również dostaniesz leki. Nie zamykaj się w czterech ścianach bo to tylko może pogorszyć Twój stan. Przynajmniej tak było ze mną. Staraj się myśleć pozytywnie. Znajdź sobie jakieś hobby (ja kupiłam maszynę do szycia, to mnie odpręża, skupiam się na szyciu to nie myślę o tym co mi dolega). Bardzo dobrze działa wysiłek fizyczny. Masz dziecko, masz dla kogo żyć. Najtrudniej jest przełamać się i zrobić pierwszy krok, później będzie łatwiej. Nie jesteś sama z takimi problemami. Poczytaj, jak ludzie z nimi walczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×