Skocz do zawartości
Nerwica.com

ofiara gwaltu


Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, miałam napisac ale jakoś nie wiedziałam co dostał 4 lata a jego obrońca wnosił o uniewinnienie i całą winę zwalał na mnie

Jej Pati, przez to całe zamieszanie, nie zauważyłam że już jest wyrok.

Cieszę się, że to juz za tobą i gratuluję ci że wytrwałaś.

Niech sobie gnój posiedzi, tam tez koledzy w celi mu powiedzą, że przecież tego chciał :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, miałam napisac ale jakoś nie wiedziałam co dostał 4 lata a jego obrońca wnosił o uniewinnienie i całą winę zwalał na mnie

Jej Pati, przez to całe zamieszanie, nie zauważyłam że już jest wyrok.

Cieszę się, że to juz za tobą i gratuluję ci że wytrwałaś.

Niech sobie gnój posiedzi, tam tez koledzy w celi mu powiedzą, że przecież tego chciał :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, ;*

 

-- 14 lip 2012, 00:05 --

 

zadałam mu dzissiaj pytanie dlaczego akurat ja przecież bylo dużo wiecej dziewczyn a wybrał akurat mnie

zaśmiał sie głupio i powiedział że sama tago chciałam i przez cały wieczór go prowokowalam a teraz gram wielką cnote i dodał że wie że było mi dobrze zapytał kiedy powtórka :(

 

-- 14 lip 2012, 00:06 --

 

chociaż nie chciałam nawet na niego patrzeć to musiałam zapytć bo nie dawało mi to spokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kafka, ;*

 

-- 14 lip 2012, 00:05 --

 

zadałam mu dzissiaj pytanie dlaczego akurat ja przecież bylo dużo wiecej dziewczyn a wybrał akurat mnie

zaśmiał sie głupio i powiedział że sama tago chciałam i przez cały wieczór go prowokowalam a teraz gram wielką cnote i dodał że wie że było mi dobrze zapytał kiedy powtórka :(

 

-- 14 lip 2012, 00:06 --

 

chociaż nie chciałam nawet na niego patrzeć to musiałam zapytć bo nie dawało mi to spokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×