Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Malwina4

Rekomendowane odpowiedzi

Malwina4, Hej Witamy na forum najlepiej by było gdybyś na jakąś psychoterapię poszła i może zmieniła leki skoro te nie działają albo przy dawkach z lekarzem pomoajstrować leki na początku otumaniają ale potem będzie dobrze no chyba że bierzesz 2 tygodnie i nie widać poprawy to pójdź do doktorka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiane leków, juz miałam az 4 razy, jestem wykończona bo mój organizm, trudno sobie przyswaja zmiany. źle sie ogólnie czuje. Rozmawialam już nie jeden raz z lekarzem, oni ciągle zmieniaja tylko

nazwę leku. A mało co pomagaja. Myśle, czy leczyc sie, czy rzucic to leczenie. Bo jak mówia, jeźeli sam sobie nie pomoźesz, to nikt ci nie pomoźe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malwina4, Ale w tym powiedzeniu chodzi o to że jak się nie bedzie Ci chcialo i będziesz do wszystkiego anty ja myślę ze warto żebyś poszła na psychoterapię rozejrzyj sie swoim miescie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli choruje na depresje endogenną to psychoterapia tyle pomoże co umarłemu kadzidło.. najlepiej szczerze powiedz lekarzowi prowadzącemu jaki odczuwasz dyskomfort i jesli zalezy mu na Twojej drodze ku zdrowiu to zapewne coć zaradzi by Ci pomóc... wiem ze trudno o lekarza z powołania ...szkoda ze tak lakonicznie napisałas ze masz głeboką depresje i w sumie tyle ... jesli chcesz rzetelnej porady powiedz cos wiecej o swoich dolegliwosciach,przyczynie depresji wg. własnego rozeznania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dwóch wiekszych miastach juz byłam, skutki są mizerne, ale masz racje, trzeba szukać dalej.

Nie wiem dokładnie czy to jest depresja, tu nie choodzi o jeśień, czy porę deszczowa.

Być może, za dużą traume przeszlam, śmierc rodziców, meża i mam wrażenie ze,nikomu nie jestem potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×