Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Candy14, :great: Żołądek i inne organy wewnętrzne, bardzo potrzebują ciepłego jedzenia...

 

amelia83, najważniejsze, że nie odczuwamy z powodu tego zajęcia stresu...tak jak ja przed wielu laty, kiedy nawet herbata była oceniana, teraz to dla mnie przyjemnością jest gotowanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie obliczyłam, ile mój terapeuta zarabia.

normalnie się za głowę złapałam.

:roll:

powiedzmy, że po odciągnięciu tego i owego za pacjenta ma 50zł (a dobrze wiemy, że pewnie ma więcej), pracuje jako terapeuta 3 dni w tygodniu, powiedzmy, że dziennie ma 6 pacjentów średnio, zatem na tydzień zarabia 900zł, a miesięcznie 3600zł.

dodatkowo pracuje w MKRPA, więc kolejne jakieś minimum 1500zł

i jeszcze pracuje w Domu Dziecka

to co on ku*wa 10 tysi zarabia ?! :shock::shock::shock::shock::shock:

i mieszka w kamienicy ?!

jeny, miałabym willę.

 

-- 24 lis 2012, 03:54 --

 

nic dziwnego, że takiemu to łatwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar, miałabyś pewnie na głowie kredyt za to mieszkanie w kamienicy, kredyt za samochód, kredyt za remont, kredyt za telewizor/lodówkę/pralkę/lapa(y), opłaty za samochód, benzynę, pierdoły, rachunki za gaz, prąd, telefony, wodę, blebleble, kredyt za meble, odsetki za kredyt, kredyt, ktory wzięłaś na spłatę kredytów jak miałaś gorszy miesiąc czy dwa, do tego jakieś ciuchy trzeba kupić, jak się ma dzieci to to studnia bez dna - ciągle jak nie ciuchy i buty, to coś do szkoły, wycieczka, zabawki, nowy komp, jakieś popierdoły... Ile zostaje na życie..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, sorry, ale on ma dwójkę dzieci, córkę o rok młodszą ode mnie i syna, który bodajże ma 16 lat...

to tak jak u mnie (2 dzieci, i ta sama różnica wieku - i my żyjemy za jakieś marne grosze. i jest na ciuchy, na jedzenie, na przyjemności...

on musi nieźle sobie dogadzać. pewnie jedne buty jego kosztują 2000zł.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS.

Poza tym ja wiem, jak to jest jak się nie ma stałej pensji miesięcznej tylko dochodzących klientów - jeden miesiąc jest świetny, nie wiesz gdzie ich upchać, a w następnym 3/4 może Ci zrezygnować, bo uznają, że nie jesteś potrzebna, bo zdecydują się na kogoś tańszego albo pójdą na państwową terapię, bo stwierdzą, że ich jednak nie stać, bo bo... I masz nie 30 klientów tygodniowo tylko 3. I dostajesz 600zł. A opłaty trzeba popłacić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, no mój terapeuta jest z NFZ, ale ma właśnie 30 klientów :P

4 psychoterapie chyba prowadzi, więc już 4 osoby

ponadto prowadzi terapię dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków

uwierz mi, ma sporo klientów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, sorry, ale on ma dwójkę dzieci, córkę o rok młodszą ode mnie i syna, który bodajże ma 16 lat...

to tak jak u mnie - i my żyjemy za jakieś marne grosze. i jest na ciuchy, na jedzenie, na przyjemności...

on musi nieźle sobie dogadzać. pewnie jedne buty jego kosztują 2000zł.

No może...

Może nie ma kredytów i zawsze ma przynajmniej 6 klientów, nie będę się kłócić, ale wiem z doświadczenia że może być bardzo różnie, a te dzieci to pewnie on utrzymuje.

 

Wiem, że sporo kosztuje zostanie terapeutą... Ja, abstrahując od tego, że terapeutką stricte nie chcę być, nie mogłabym sobie raczej pozwolić na szkołę psychoterapii. :)

 

W ogóle Ty zamiast myśleć ile on zarabia, myśl, jak samej wyjść na swoje. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×