Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Rozplanowałam plan nadrobienia roku nieróbstwa poprawnego warsztatu, który zrealizuję w ciągu 4 dni. Trochę przeraża mnie ilość rzeczy do zrobienia ale to że jestem popieprzona to wystarczy mi by wszysciutko zrobić :D Gdybym miała tylko więcej czasu i mniej depresyjne myśli... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę z tabletem w tęku słucham IL DIVO i zastanawiam się czy w ogóle jeść śniadanie, na nic nie mam ochoty.

 

-- 25 lut 2015, 10:15 --

 

Zgaduję myśli żony, krząta się po kuchni, na pewno sobie myśli że dzisiejszy dzień będzie kolejnym dniem w którym nic nie zrobię. Jeśli tak to ztrudem muszę przyznać że ma rację, ale cholera co mam zrobić żeby bło lepiej. Tak bardzo pragnę się lepiej czuć, mieć jasne i poukładane myśli, zajmować się tym co lubię i potrafię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałem jak zwykle zmęczony i zniechęcony do życia, już tak dłóżej nie potrafię. O 14tej jadę do lekarza nie potrafię się doczekać, wiążę z nią wielkie nadzieję że mi pomoże, bo do tej pory te leki nic nie pomagają, liczę na wielką zmianę w leczeniu. Muszę wyjść z tego cholernego doła to już za długo trwa tak się przecież nie da żyć non stop się dołować, czasem czuję agresję do samego siebie, do otoczenia. Mimo że mam żonę, dorosłe dzieci, to czuję wielką samotność, boję się wyjść do ludzi to mnie wykańcza i wkur... ż nie mogę żyć normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×