Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Ka_Po, witaj :D No to się nam udało dzisiaj. Czytałam przed chwilą, ze dobrze Ci idzie na Oddziale i że się ze snem poprawia :great: .A ja ten tydzień miałam okropny,codziennie komunikacją po co najmniej 3,5 godziny i wożenie mojego małego upierdliwca do szkoły :mrgreen: Wczoraj myślałam,że nie dojdę już do domu, nogi mi odmówiły posłuszeństwa, jeszcze dzisiaj mam ból. A w planach doprowadzenie domu do stanu używalności,przez tydzień praktycznie nie miałam kiedy co zrobić a starsza młodzież nie garnie sie do niczego, bo przezywa bunt nastoletni i ma wszystko w d.... Bardzo źle się czuję, okazało się,że mam podwyższone ciśnienie, dotarłam w końcu do lekarki, mam go monitorować, mierzyć w ciągu dnia o różnej porze, do tego badania od morfologii, moczu, ob, lipidów po tarczycę,przed samą wizytą mam zrobić EKG. Może w końcu się dowiem dlaczego nie ma we mnie w ogóle życia i nie jestem w stanie nic robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, bardzo lubię kwiaty, nie w wazonie ale własnie te rosnące na wolności. Własnie zaczynają kwitnąć irysy, liliowce lada dzień piwonie. A co do domku, ja myślę, że jakbyś męza troszkę podkręciła, ze lekarz powiedział, że przebywanie codzienne na powietrzu i praca wśród zieleni dobrze wpłyną na Twoją psychikę to może by się zgodził. Albo jeszcze lepiej, poproś lekarza niech Ci wypisze na recepcie - własny dom z ogródkiem jedyne lekarstwo na chorobę przewlekłą, wtedy nie będzie miał już wyjścia, przecież realizacji recepty nie odmówi :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest za gorąco żebym spała, więc wstałam... i w zasadzie nie wiem za co się zabrać.

mam dzisiaj kupe sprzątania, a M. jeszcze śpi - muszę czekać aż wyjdzie do pracy bo ledwo się mogę po pokoju poruszać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałam bo gorąco, zjadłam śniadanie, przy okazji "umiejętnie" rozkrajając bułkę zacięłam się. Świetny początek dnia. Zaraz wyjście z pieskiem. Po 9 muszę odebrać recepty z przychodni, zrobić zakupy spożywcze,a potem zapewne nauka mnie czeka i trochę sprzątania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, nie hałasuj narazie bo obudzisz M. lepiej zrób sobie kawke , chodź na papieroska, my już z Margolką pijemy i opowiedz nam jak Twoja nowa praca? Podoba Ci się, fajnie jest? A atmosfera miła?

 

nie pijam kawki a fajki rzuciałm :yeah::mrgreen:

 

pracą jestem strasznie podjarana. 8)

teraz mam miesiąc taki w sumie próbny i na naukę, potem w czerwcu będę mieć testy, które muszę zdać na min. 80% :shock:

więc muszę się bardzo dobrze nauczyć oferty a narazie ciężko wchodzi. :mrgreen: ale jestem dobrej myśli.

atmosfera jest taka, jaką sobie stworzymy.. :mrgreen: jest fajnie.

dodatkowo - szukali 2óch osób na punkt - jedna laska poszła na l4 bo jest w ciąży, a koleś który był kierownikiem się zwolnił.

więc - albo ja albo koleś, który został przyjęty w tym samym czasie - któreś z nas zostanie kierownikiem :mrgreen:

oczywiście chciałabym,żebym to była ja :mrgreen: ahhh, móc sobie w końcu wpisać w CV "kierownik punktu sprzedaży"... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, dzięki :*

 

odnośnie tego telefonu - możesz na rozmowę się umówić i powiedzieć, że narazie jesteś na urlopie wypoczynkowym (wycieczki po świecie :mrgreen: ) i możesz zacząć dopiero np. za 3 mce. :mrgreen:

fajnie, ze masz w czym wybierać ;) wybierz coś, co Tobie najbardziej pasuje - wtedy będziesz zadowolona nie tylko z tego, że masz pracę, ale też z tego, że masz FAJNĄ pracę, która Cie satysfakcjonuje - to się zawsze przekłada na wyniki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×