Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Dasz radę już pierwsze kroki za Tobą :P

 

-- 04 lut 2014, 21:45 --

 

Lunatic coś w tym jest.Pamiętam jak ja zachorowałam te trzy lata temu to najpierw minęły objawy fizyczne a myślenie zmieniło się z czasem dzięki pomocy innych osób mi bliskich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunatic

Rozumiem.

 

Nova

Mialas nas wspierać....a to,ze odnosisz wrażenie,ze Gradrec Cię obrazil(choć śmiem twierdzic,ze gdyby chcial to zrobić,to by napisal to dosadniej),nie musisz z Nim pisac,ale jest wiele osób,które są ciekawe jak sobie radzisz i niektorzy maja wsparcie w Tobie.To im zrobisz"krzywdę"opuszczając to forum

 

Ja osobiście cenie Gradreca,bo jest przynajmniej szczery i konkretny,co ma napisać to napusze w prost,a nie takie pierdu,pietdu...a,jak fajnie,ze jestescie,bo ja tak źle sie czuje....ale jak jedno z drugim lepiej sie poczują,to maja w dupie pozostalych i uciekają z forum,bo co będą ze świrami siedziec i gadac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elmopl :papa:

Będę na bieżąco informować jak ten mix działa, ale zacznę chyba od weekendu zeby w razie ubokow schować sie przed światem pod koldra i nie zaliczyć wtopy w robocie. :why: w razie biedy wrócę do samego esci, bo co by nie mówić trochę mnie wyciągnęła z bagna, a trochę muszę sama nad sobą popracować. Co mnie nie zabije...na razie panuje nad atakami paniki, nie lykam ani benzo ani hydro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tojaaa

Ja naprawdę nie rozumiem czemu tak Ci p.dr.zapodala takiego mixa....jesli jej ufasz to ok.

Ale z cala pewnością esci nie jest aktywizujace....Gdybym miala w tej chwili wybierac miedzy esci a paro,to z cala pewnością wybralabym paro....Sa tez inne leki p.lękowe,które stosuje sie na noc....ale żeby dwa ssri...?

Nie slyszalam o tym....Bo niby jak będzie można rozpoznać który z nich zadzialal faktycznie....

Ok.ale trzymam kciuki za Ciebie:)

 

-- 04 lut 2014, 21:58 --

 

Ellora

Pa....:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elmopl79, nie mam problemów ze snem, więc moze dlatego nic na noc nie dostałam. Esci nie jest aktywizujaca, ale dr stwierdziła, ze skoro jednak zatrybila, to warto ja pociągnąć i na spine, która pozostała dorzucić paro.

 

-- 04 lut 2014, 23:03 --

 

Ja tez zmykam, bo jutro 6 pobudka :x i do roboty. Kolorowych, escitalowych snow :mrgreen::mrgreen: buziaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paro na spięcie. Hmm, nie chcę Cię martwić, ale mnie paro spina mocno mięśnie. Szczególnie kark, jakieś drżenia rąk.

Jest lepiej niż było, ale całkiem nie minęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gradrec please odklej sie ode mnie, to juz ktorys z rzedu Twoj uszczypliwy post w stosunku do mojej osoby. Jestem zmeczona takim traktowaniem. Kazdy moj post poddajesz najwiekszej wåtpliwosci. Jak masz w sobie zbyt duzo negatywnej energii to pokrzycz sobie do scian. Ostatnio promujesz dosc agresywne wypowiedzi i coraz czesciej mysle o tym aby zaprzestac sie tutaj pojawiac tak aby nie prowokowac Ciebie. Naprawde Gradrec, ranisz nie tylko mnie na forum. To pierwsze i ostatnie moje ostrzezenie.

Co ty mowisz? Nie, wcale nie jest tak i chyba sobie cos urodzilas. Nie osatnio, tylko zawsze od kiedy sie tu pojawilem, "promuje" agresywne wypowiedzi. Aczkolwiek ja nazwalbym je "radykalnymi", bo sa po prostu... radykalne. Dlaczego uwazasz, ze w Ciebie uderzam? Przeciez jedyna i ostatnia "sprzeczka", jaka byla miedzy nami, to DYSKUSJA na temat kwasow/tluszczow omega, a z ktorej sama ucieklas, gdy zostalas obskoczona przez zarowno lunatica, jak i Pana Wielebnego Dark_Passengera.

Przestan, nie bierz tak tego do sieibe.

 

I nie ostrzegaj mnie "po raz ostatni", bo psujesz nie tylko sobie humor tym.

Ja na prawde podchodze do wszystkiego co pisze na ogromnym luzie i z ogromnym dystansem i jesli Cie czymkolwiek obrazilem to przepraszam, natomiast (w sumie domagam sie tego) jednoczesnie prosze, zebys podchodzila na podobnym luzie do moich wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś jakieś doświadczenia z escitalopram pharmaswiss ?

Swoją drogą jak to jest, że antydepresanty z grupy SSRI, jako skutek uboczny wywołują to co mają z pozoru leczyć?. Jestem laikiem w tej kwestii, w znaczeniu pacjenta przyjmującego leki, a zresztą tutaj są sami laicy, bo kto z was to lekarz czy farmaceuta :smile:. Chyba na każdego ten sam lek z tą samą dawką ma inne działanie i nie można generalizować.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×