Skocz do zawartości
Nerwica.com

o pogardzie do samej siebie


gingergirl

Rekomendowane odpowiedzi

Też popadam w pułapkę karania siebie,jakby to coś miało dać i zmienić nagle w moim życiu, sposobie postępowania.

Dziś stwierdziłam że chyba mój psych. ma rację twierdząc że mam CHADa, choć wzbraniam się przez jakimikolwiek diagnozami, leczeniem, jestem bardzo niepokornym pacjentem i nie wiem czy sobie ta przekorą nie szkodzę.

Czuje się fatalistycznie, ale inaczej niż w ubiegłym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie koncentruj się na tym co masz - lepiej na tym, jak się z tym uporać. Zaburzenia odżywiania sprawiają, że ma się huśtawkę nastroju. W ciągu jednego dnia można popadać w różne skrajności. W okresie zaburzeń odżywiania są lepsze i gorsze momenty - czasem udaje się przez dłuższy czas nie jeść, coś się schudnie czy się nie objada - wtedy samopoczucie jest lepsze a potem bum.... Aczkolwiek takie huśtawki mogą z czasem spowodować Chad, zaburzenia osobowości itp... Im dłużej trwa taka huśtawka tym większe prawdopodobieństwo przyplątania się innych zaburzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chciałabym jeść normalnie bo niedojadanie pogarsza moją depresje.Kręci mi się w głowie ,słabo mi się robi i czuje ogólne osłabienie,ale cieszę się np. z tego że oddam cały obiad psiakom,jakiś mam rozdwojenie bo z jednej strony chcę czuć się lepiej a z drugiej nie jem i się wykańczam.Wahania są straszne,nie jem chudnę jest ok przez chwile a potem znów dół i tak w kółko

 

-- 22 mar 2011, 22:17 --

 

Obliczyłam kcal-nie całe 400 a brzuch mnie boli i chyba się skończy wizytą w toalecie ,biegunką bo za dużo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×