Skocz do zawartości
Nerwica.com

jest lepiej ,ale to jeszcze nie to ...


michal

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegos miesiaca mam napady leku kołatania serca, bole glowy ,strach przed wyjsciem z domu , obawe ze zwariuje zaraz ;]zaczalem martwic soie losami swiata i polski (glupio ). Jakis czas pozniej wszedlem na forum nerwicy dowiedzialem sie o nerwicy lękowej zaczalem sie leczyc tzn. uspokajac myslec pozytywnie ;] o tym i bole glowy przestaly kolatanie serca tez wychodzilem z domu ,lecz z obawa ze cos sie stanie, ale to tez staram sie wyrzucic z mojego myslenia.

 

chcialem zapytac jak do konca sie z tego wyleczyc czy mam tak sie caly czas uspokajac ,az nie bede mial zadnych obaw ze cos mi sie stanie czy jak ? pomożcie cos jakos!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie powinno się podjąć terapię u psychologa ale jak jesteś na tyle silny to możesz wyleczyć się i sam , ja też się leczę sama bez chemii i lekarzy ,dużo wskazówek znalazłam na tym forum, poszukaj a znajdziesz wszystko co cię interesuję .Ja stosuję zioła, afirmacje,wit+magnez,tech malych kroczków w pokonywaniu lęku,zamierzam jeszcze wypróbować homeopatię i krople Bacha,może i wybiorę sie na terapię na razie jest ok.No i oczywiście pozytywne myślenie! :lol: pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michał, ja tak jak agapla, nie brałem zadnych tabletek, syropków, herbatek.....polegałem w głównej mierze na sobie....nie na psychologu....Psychoterapię zakończyłem po półtora miesiaca.....ale wyniosłem z niej to wszystko co później przydało mi się w "walce" z nerwica.. Optymizm, pozytywne myslenie i silna wola....sa warunkim sukcesu... Jeżeli czujesz sie na siłach mozesz spróbować samemu zmierzyć się z chorobą..... Moja "walka" trwała rok... Teraz jest już wszystko ok i ciesze sie zyciem. Nie boję sie nawrotu, bo wiem, że jak raz mi sie udało, uda mi sie i nastepnym....Moge tylko dodać...że jestes na dobrej drodze i nie zbaczaj z niej.......... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×