Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie forumowicze . 
po przepaszczeniu kuracji tianeptyna z powodu alkoholu , byłem zmuszony skorzystać z konsultacji ze specjalista w tym celu skierowałem się na izbę przyjęć do szpitala psych. (pociachane przedramię , wyrzuty sumienia wewnętrzne rozdarcie ,myśli S )

Pani doktor nie zdecydowała się na przyjęcie na oddział . Sugerowała oddział leczenia zaburzeń osobowości , i przepisała następujące leki :

fluo:20mg

karbamazepine:1-0-1 (200mg)

tiaprid1-0-1 (100mg)

kwetiapina 100 mg nasennie

doraźnie bromazepam 3mg

i tak : byłem tam we wtorek do 10 dni kazała się skontaktować , rozmowę mam w sobotę z nią . Pewnie będziecie kazać mi ja o to pytać ale mam wątpliwości w jej fachowość po słowach ze ( tianeptyna to placebo i daje się to starym babom żeby było ze coś biorą i ze wenla i duloksetyna to zupełnie inaczej działające leki ) . 

 

Ja mam do oczywiście osób obeznanych w tych sprawach pytanie czy ten tiaprid nie będzie mi osłabiał działania aktywizujacego fluo i najzwyczajniej nie będzie zmulał ? 
 

Dla niewtajemniczonych „Tiapryd jest wybiórczy antagonistą receptorów dopaminergicznych D2 i D3”

 
Oczywiście spytam jak na jak długo i w jakim celu ten lek , lecz chciałem mieć jakieś obeznanie przed rozmową z nią na ten temat . 
 

A do kolegi wyżej po pierwszej , wczorajszej dawcę bardzo ciepło mi było w twarz i niepokój się pojawił po około 10h od zażycia fluoksetyny .  :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę fluo 20mg od dwóch miesięcy. Dawka na noc bo wywołuje senność ale jednocześnie na drugi dzień jakoś tam pobudza (troszkę aktywniejszy jestem). No i myslę sobie coś do tego dorzucić. Może mianserynę a może anafranil? Na zły nastrój i wkur.... Łączył ktoś te leki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy fluoksetyna dziala tak jak np. niskie dawki amisulpirydu ze rozkreca emocjonalnie? Biore jeszcze wenlaflaksyne ale ona tylko dodaje energii a na emocje nie dziala... Zamieniam wenle na escitalopram i boje sie oslabienia a przedewszystkim zamulenia emocji, czy to mozliwe? Biore jeszcze abilify 15 mg i troche muli emocje.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy fluoksetyna może powodować łysienie? Od czasu gdy ją biorę, lecz biorę jeszcze kilka innych leków,  to moje wypadanie znacznie się nasiliło. Teraz nie wiem czy to wina tego leku czy innego lub czy przyczyna łysienia jest jakaś inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy miałem dobre, przez ostatnie lata byłem totalnie wykastrowany a brałem różne antydepresanty. Teraz mi spadło, bo dostałem dodatkowo risperidon, ale nie mam problemów z erekcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.09.2020 o 14:49, kuluś123 napisał:

Jak już kiedyś na forum pisali że to sprawa indywidualna... Ja biorę rano .. juz ponad rok. Poczatek był ciężki ze spaniem ... Ale po chwili wszystko ok. 

dzięki za odpowiedź. Testuję ten lek, zobaczymy jak podziała i jak bedzie wyglądało moje libido. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×