Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Lalunia93

Użytkownik
 • Zawartość

  90
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy
 1. A ma ktoś z was porównanie z hydroksyzyna a mirtazapina ? Biore 25 mg hydroksyzyne i nawet śpię . Ale czy po niej się tez tak tyje jak po mircie ?
 2. Tez brałam prometazyne ,ale na alergie . Usypia to prawda ,ale ona działa depresyjnie na oun ,a nie antydepresyjnie . Można mieć po tym zwala
 3. To może ja się wypowiem . Moje wejście na pierwszy lek w życiu czyli fluoksetyne (brałam ja 6-7 miesięcy ) ,było od zdiagnozowanej tezyczki . Ale za nim dowiedziałam się co to jest ,to cała rodzina była wystraszona na widok moich mimowolnych wykrecan różnych partii ciała . Również badania krwi byle złe , magnez ,potas ,wapń poniżej normy . Co wskazywało na tezyczke jawna , nie utajona (która często jest od hiperwentylacji) i w ogóle inaczej przebiega . Diagnozę postawiono mi w szpitalu na neurologii ,a po lek poszłam prywatnie do psychiatry ,bo byłam przerażona diagnoza i długotrwałym leczeniem . Tezyczka nawraca na szczęście wiem ze to jest to i się nie martwię ani rodzina . Pozdrawiam
 4. Ja ogólnie tylko mam za sobą fluoksetyne ,chwilowo pramolan brałam koło 1-2 miesięcy . No i teraz na mircie . Mam jeszcze w domu dużo fluoksetyny . Ostatnio chciałam wrócić ,ale chyba już nie działa ,albo nie mam depresji . Po tygodniu odstawiłam i mnie łeb bolał na maksa .
 5. Myślący . No właśnie ja tylko fluoksetyne stosowałam . Ale moje koleżanki tak po citalopramie miały
 6. No dokładnie . Tez się zdziwiłam tym komentarzem. Znam dużo osób ,które przy odstawieniu ssri lub zapomnianej dawki mieli tez takie straszne bóle głowy . Tak samo na początku terapii . Natomiast po mirtazapinie właśnie czegoś takiego nie mam . A często jej nie biore pare dni .
 7. jesli chodzi o bóle głowy to mircie nie było ,ale za to na ssri są często bóle ,ja tak miałam . Nawet po zapomnieniu jednodniowej dawki czy odstawieniu boli łeb po ssri
 8. No jasne,ze możesz brać . To nie ma żadnej różnicy ,prócz nazwy firmy . Substancja czynna jest identyczna .
 9. Ej słuchajcie ,pytajcie o zamienniki (substancja w każdym jest ta sama) ja w Niemczech dostaje recepty ma mirte z różnych firm i dają w aptece mi ta która jest pod ręka . Nie ma żadnej różnicy
 10. a jak się czułeś po fluoksetynie lub trittico ? Jak opinie ? Mi głównie chodzi o dobry sen
 11. Poprawka :” difenhydramina” to co jest w składzie Apap noc
 12. Mirta mnie wyciągnęła ze strasznego bagna ,tylko przytyłam po niej w pół roku 17 kg 🙈. Teraz stosuje dietę o niskim ig i na noc biore diphergamine (w pl dostępna jest w połączeniu z paracetamolem Apap Noc’) ja biore sama bez paracetamolu ,tez się po niej smacznie dość śpi . A brał ktoś z Was kiedyś fluoksetyne ? Wiem powinnam zadać to pytanie na innym temacie ,ale jestem ciekawa jakie macie opinie na jej temat ?
 13. Mirtazapina to do ty lek ,ma mało skutków ubocznych . Jedyny minus to nadmierny apetyt ze wzrostem wagi ... zolpidem to pochodna benzodiazepin i tez działa na GABA ,jest lekiem silnie uzależniającym . Już lepiej właśnie brać mirte lub mianseryne .
 14. ? Można ,nie ma problemu
 15. Może dorzuć do niej coś na dzień . Mną przez te antyhistaminy na alergie plus mirta na noc ,to już nie mogę na siebie patrzeć . Wygladam jak gruba kulka 😕 ćwiczę 4 razy w tyg dość konkretnie i Lipa . Mnie potrafię zapanować nad obżarstwem . Nawet fluoksetyna już mi nie pomaga z tym obżarstwem . macie jakieś rady i czy wy tez tak za przeproszeniem wpie*** lacie po tej mircie ?
×