Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


malgorzata4004

Rekomendowane odpowiedzi

witam, myslalam, ze mam depresje, zrobilam test i mam za malo punktow. Tylko, dlaczego moje samopoczucie mowi mi co innego. Byc moze to nerwica.Depresje mialam przed laty, kiedy naduzywalam alkoholu, wtedy pomogla mi kilkuletnia terapia w osrodku odwykowym. Nie chcialabym wiecej tego przezywac. W kazdym razie teraz mam bole glowy, az do zawrotow, oczy mi koluja, i zbiera mi sie na wymioty. Wiem, ze to spowodowane jest sytuacja- nie dobra- w moim zwiazku. A dokladniej z rodzina mojego partnera. Bo na nich tak reaguje. Doszlo do tego, ze gdy jestem sama, to dyskutuje z tymi ludzmi, bo wtedy powiem, to czego w oczy nie moge. Ale przez to, sa oni ze mna. Mam dosc. Czy mozna jakos na to poradzic? Bo z partnerem chcialabym zostac. Przynajmniej teraz tak czuje. Martwi mne tylko,ze wskoczylam jakby do srodka siebie. Mam wrazenie, ze stoje w miejscu. Kiedys w szkole sredniej, dzieki wstretnej nauczycielce ksiegowosci nabawilam sie nerwicy zolodka, co po skonczeniu szkoly, po paru miesiacach przeszlo. Tylko to bylo w czasach gdy nerwice nie istnialy. Nikomu do glowy nie przyszlo, zeby szkole z choroba powiazac, a mama zaczynala juz u mnie raka podejzewac. czesc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×