Skocz do zawartości
Nerwica.com

Labofarm


Tremor

Rekomendowane odpowiedzi

Ziołowe tabletki Labofarmu są tanie i u mnie spisują się bardzo dobrze. Ale jest jeden problem: zażywam 2 naraz i później przez kilka godzin jestem senny i "zamulony". Nie mogę się np. uczyć do kolokwium. Dopiero po tych paru godzinach czuję się normalnie.

 

Co zrobić? Brać 1 tabletkę zamiast dwóch, czy może zmienić specyfik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tabletki nie dzialaja, bo zwieraja malo substancji czynnej, czyli kwasow walerianowych. za to polecam validol, lek syntetyczny, ktory ma dokladnie odmierzona ilosc tej substancji, i dlatego jest gwarancja, ze zadziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku jednak pomagają, i nie sądzę że chodzi o efekt placebo. Widocznie mam wrażliwy organizm :) Nawet jedna tabletka daje już jakiś efekt (norma - dwie). Gdyby tylko nie było tego parogodzinnego zamulenia, to byłby dla mnie ideał. Bo mam wtedy takie dziwne wrażenie, że chcę się denerwować, ale nie mam na to siły.

 

Później to mija - np. biorę o 12 dwie tabletki i do 16-17 jestem trochę otępiały, za to później - komfort.

 

[ Dodano: Czw Lip 13, 2006 5:06 pm ]

Chyba jednak zrezygnuję z tego Labofarmu. Mam wrażenie, że z każdym zażyciem działa na mnie coraz gorzej. Dzisiaj wziąłem 2 tabletki i czuję się jakiś "przyczadzony", nie mam na nic ochoty. Trochę tak jak dłuższy czas po upiciu się.

Jeśli tak ma wyglądać działanie uspokajające, to ja dziękuję, postoję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie to, że po ich zażyciu o 12 człowiek czuje się normalnie dopiero o 19, a wcześniej jest "skacowany". Jedna czy dwie tabletki - różnica nie jest aż tak wielka.

 

Chyba lepiej będzie iść do lekarza, wziąć receptę na np. Relanium, zażywać to regularnie i mieć święty spokój. Może tak od razu się nie uzależnię. Podręcznik do psychiatrii klinicznej pisze, że z wszystkich benzodiazepin relanium najmniej uzależnia. Jakby co, będę się kontrolował i robił przerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te tabletki to najlepszy specyfik jaki możesz brac - przede wszystkim nie uzależniają a to jest niezwykle istotne. Jeśli zbyt Cię "zamulają" to bierz jedną zamiast dwóch sztuk. Pozdrawiam Wszystkich :!:

uzalezniaja, zanotowano przypadki delirium po odstawieniu waleriany. chodzi oczywiscie o duze dawki. poza tym moga sie pojawic kolotania serca, bole glowy, ja tak mialem po wzieciu kilkudziesieciu tabletek tego swinstwa. kazdy lek w zbyt duzych dawkach jest szkodliwy, rowniez te ziolka, w koncu to sa tez substancje chemiczne, ktore maja dzialania niepozadane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M

tremor to juz lepiej iśc do psychiatry i poprosic o leki nieuzalezniające co prawda troche dłuzej to trwa zanim zaczna działąć ale można je brac dlugo i potem nie ma problemu z ich odstawieniem ,a nie relanium. to moje zdanie

 

Może i masz rację... Ale kiedy czytam te wszystkie posty, to wydaje mi się, że nie jest jeszcze tak źle. Dlatego nie zdecydowałem się na wizytę u psychiatry. Są dni, kiedy czuję się normalnie, po czym przychodzą 2 dni lęku, po nich znowu 2 dni spokoju i tak w kółko. Lęk nie jest może bardzo silny (nie doświadczam raczej paniki), ale za to uciążliwy. Od jakiegoś tygodnia czuję nieustanne słabe kłucie w okolicy serca, poza tym żadnych objawów somatycznych. Więc może jeszcze trochę pożyję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tremor

wolność : daj sobie spokuj z tabl.Labofarm - one sa glownie brane na sen! Jak ty masz lęki, to nie trac czasu na takie bzdury, nie lecz OBJAWÓW pseudolekami, tylko wal do psychologa i psychiatry - oni szybko rozpoznaja PRAWDZIWA przyczyne twych objawow i dadza cos na to co NAPRAWDE pomoze. Moze krotka terapia i bedzie z glowy.

A ziolka zostaw sobie dla smaku...

 

Ja stracilem 10lat (!) (mam 31) na pseudoleczenie jelit, zoladka, cisnienia ipt.objawow, zanim sie nie okazalo (u psychologa i psychiatry) ze choruje po prostu na depresje i ona jest POWODEM. Stracone 10 je**nych lat.....

 

Nie daj sie namowic na pojscie do lekarza pierwszego kontaktu po Relanium itp., bo to ci pomoze na krotko, a zaszkodzi na dlugo a choroby nie wyleczy. Przeczytaj sobie tutaj:

http://www.benzo.org.uk/polman/bzcha01.htm

 

pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×