Skocz do zawartości
Nerwica.com

czuje ze umieram pomocy!!


załamany na maxa

Rekomendowane odpowiedzi

Z dnia na dzien sie pogarsza jua juz nie wiem. moje objawy zaczynaly sie powoli stopniowo ,najpierw drętwienia, uczucia ze zaaz zemdleje, pozniej wymioty , goraczka. powoli ustalo lecz pozniej czulem straszne oslabienie,bole glowy, strsznie krecilo mi sie glowie, brak koncentracji. polozylem sie w szpitalu przez tydzien nie mogli mi unormowac cukru mialem straszne spadki do 40 a pozniejnp 130 . po tygodniu niby to unormowali i mnie wypuscili, bylo przez kilka dni ok stwierdzilem ze to nerwica poszedlem do psychiatry podjalem leczenie . ale teraz jest znowu tragicznie czuje sie jakbym nie mial swiadomosci ze zyje takie zupelne odrealnienie , cizko mi sie rusza, nie moge myslec, skupic sie na niczym, czuje ze trace pamiec, nie mam sily wstac z lozka, boli mnie glowa normalnie ja to nie ja . co moze sie ze mna dziac doradzcie caly czas czuje sie ze zaraz umre bo naprawde totakie uczucie . dziwie sie jak ja jeszcze zyje , odycham. strasznie ciezko mi sie ruszyc mam jakies blokady. DORADZcie co ja mam zrobic nie mam sily nawet wstac i isc do lekaza, od tygodnia nie moge usnac jestem nieprzytomny:((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie brak snu powoduje totalny chaos w organizmie,zalamany na maxa zmobilizuj siè i idz do lekarza,moze nie idz sam popros kogos o pomoc to nie takie trudne :D trzymaj siè cieplutko :D i postaraj siè nie panikowac panika:wrog :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

załamany na maxa, to nerwica, od tego się nie umiera, nie głupieje, nie staje się świrem :twisted:

Czujesz się paskudnie, bo narazie choroba sobie bryka po twoim organizmie i głowie, spokojnie, jeśli dostałeś leki od psychiatry - to moze to skutek uboczny, musisz to przeczekać, aż zaczną działać..........jeśli nie byłeś u psychiatry to szybciutko tam idź, no i poproś o jakieś leki nasenne, bo taki brak odpoczynku nocnego nie sprzyja leczeniu......potem wszystko się powoli ułoży spokojnie, nie trać wiary :D

Oczywiście wizyta u psychologa - ważna soprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×