Skocz do zawartości
Nerwica.com

KWETIAPINA(ApoTiapina, Bonogren, Etiagen, Kefrenex, Ketilept, Ketilept Retard, Ketipinor, Ketrel, Kvelux SR, Kventiax, Kventiax SR, Kwetaplex, Kwetaplex SR, Pinexet, Questax, Setinin, Symquel XR)


weronika

Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

161 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kwetiapina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      115
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      26


Rekomendowane odpowiedzi

pneum, a, takie coś. W sumie ja też dostaję leki, żeby złagodzić potencjalne uboki, na poprawę koncentracji i podniesienie ciśnienia.

Wzięłam dzisiaj pierwszy raz na podniesienie ciśnienia przed pracą, w pracy tak mnie zdenerwowali, że akurat by skoczyło tak czy tak. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, to współczuję, wiem jak to jest :( 100 kaw i do przodu, haha

 

Lusesita Dolores, lit jest dla mnie ostatnią deską ratunku. Jeśli topiramat nie zadziała albo spowoduje jakieś okropne uboki, to będę zmuszona spróbować litu, ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też rano jestem trupem. I to w takim depresyjnym rycie. Odwołuję wtedy wszystkie plany, jestem wtedy pewna, że z niczym nie dam rady. Potem w ciągu dnia okazuje się, że jednak energia wraca.

Kwety nie mogę jednak zniżyć z 200 na 150. I tak to się kręci :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaszka, jaką dawke depakine brałaś? Ja od stycznia tego nie biorę i dalej mam problem z powrotem do dawnej wagi. Powoli tracę nadzieję

 

600mg / dzień.

Ja też straciłam nadzieję, ale już biorę hormony tarczycowe i mam nadzieję, że wrócę do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaszka, jaką dawke depakine brałaś? Ja od stycznia tego nie biorę i dalej mam problem z powrotem do dawnej wagi. Powoli tracę nadzieję

 

600mg / dzień.

Ja też straciłam nadzieję, ale już biorę hormony tarczycowe i mam nadzieję, że wrócę do normy.

 

Ja piernicze to depakine zaatakowało tarczyce? Ja dzisiaj zasuwam po skierowanie na badania krwi może też moja tarczyca zawodzi. Bo mam wrażenie, że tyję od oddychania. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma predyspozycje to podobno tak, ogólnie to dziadostwo. Zobaczę jaki wyjdzie mi wynik z TSH bo rok temu miałam bardzo dobry to będę miała teraz porównanie. Ogólnie to moja mama miała chorą tarczyce, z tym że nadczynność. Ja ubolewam nad wagą bo prawie 15 kg przybrałam niby tragedii nie ma ale bardzo mi to przeszkadza. Przy depakine zdrowo się odżywiałam i dalej tyłam. A jak sobie pofolgowałam to puchłam z prędkością światła. Zawsze mogłam jeść dużo i wyglądałam normalnie. Załamka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Choruje na CHAD od 4 lat.

Od poczatku jestem na arketisie-aktualnie 20mg rano i kwetaplexie-aktualnie kwetaplex xr 200mg.

I tutaj mam pytanie. Kwetwplex xr biore od 2 tyg, zmieniony z. kwetaplexu 100mg i nie śpię,a jak juz zasne to i tak sie co chwile wybudzam, przez co caly dzien chodze nieprzytomna. Przez pierwsze 3 dni po zmianie kwetaplexu mialam nagły przypływ energii, a teraz wrak. Ktoś mial podobnie?

 

-- 26 kwi 2016, 23:03 --

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ElizaEliza, mówisz, przeszłaś ze 100 na 200?

 

Też się ostatnio skarżyłam lekarce, kazała mi brać wcześniej, koło 18:00, a nie przed snem. Do tego dostałam na rano coś małego, na podniesienie ciśnienia, żeby mi się trochę łatwiej było do pracy zebrać.

 

Przy tak dużej dawce komponenta nasenna nie jest tak oczywista jak przy mniejszych dawkach. Chociaż jak nie wezmę, to siedzę po nocach jak głupia, albo się budzę z lękami... :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×