Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak sie czuje?


Gość joanna5

Rekomendowane odpowiedzi

oj doladowal mi psychiatra antydepresanta,czuje sie znacznie lepiej ale podsypiam,przespalam cale popolunie,a gdzie pisanie nowej ksiazki,nauka jezyga-grekA KLASYCZNA,CZYTANIE FAJNEJ KSIAZKi,cala noc przede mna,moje egzotyczne ptaki miewaja sie dobrze,wlasnie wcinaja kolacje.ja jestem na scislej diecie/nie mam polowy jelit/-wygralam walke z rakiem.a depresja jak wierny towarzysz,czuwa ale na szczescie nie mam juz mysli ssamobojczych,juz nigdy bym tego nie zrobila,w koncu pokochalam zycie,tylko ten smutek egzystencjalny.melancholia,bol,gdy swiat wewnerzny cierpi,do wytrzmania,joanna5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewaryst7,nie jestem bohaterkameczy mnie /az/ lekka depresja,taka egzystencjALANA JAKOMMAJA TWORCY.faktycznie ostatnio malo spie,to obawy o moja bratowa,jest juz badzo chora,tak ze musialam isc do psychiatry i przepisal mi leki aantydepresyjne,to tylko chwilowy kryzys,jestem juz spokojniejsza.moze pol lekach a moze to juz moj dystans ndo choroby braatowej .staje sie silniejsza,gdy jej pomagam,tylko mam czasami metlik w glowie,ale nie przerwe leczenia.depresje mialam zawsze,tylko teraz sytuacja rodzinna sie zmienila,co mnie bardzo stresuje.nie mam nikogo takiego by w trudnej chwili mnie objal,pocieszyl w jej buncie nad choroba, da sie zyc,nawet na takich duzych lekach.nie mecze sie tak juz zem soba.zawsze bylam samotnikiem.ale i tez dlugo nie mozna byc ztym zupelnie sama,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×