Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

dominika92,

cześć Domii, jak tam , lepiej cuś tobie?

 

-- 20 paź 2011, 22:15 --

 

Zmęczonyyy,

Ty n iedobry jak mozesz, dopiero my otwarll a ty juz mykasz, noc jeszcze młoda, przeca jest.

znamy to z dzieciństwa siusiu, paciorek i spać, ale nie o tak wczęsnej porze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmęczonyyy, Zmęczonyyy,

Inni się chyba nabrali pustki na razie, wiatr hula po tej komnacie.

Zastanwiam sie czy ja sie przypadkiem nie nabrałm i cos poczułam zmęczenie chyba sam pójde się wymys i przesiadę na lapka i zabunkruje pod kolderką:).Miałm do kogos napisac na gg żeby sprawdzic ten szpital , ale chyba zrobie to jutro, o co chodzi pytań brak.

 

-- 20 paź 2011, 22:26 --

 

To jaAK WRÓCE PO MYCIU TO IMPREZA POWINNA CHULAC NA CAŁEGO, CO WY NA TO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walić limit, jak masz dynamiczne IP - neo, upc, playa to zrestartuj łącze internetowe (rozłącz/połącz) i oglądaj dalej. :P

Myśle ze trudno walic limit nawet jak by sie bardzo chiało, wyobrazam to sobie hihi, oczywiscie młotkiem bo nic innego mnie do głowy nie przyszło bo ja grzeczna dziewczynka jestem.

 

-- 20 paź 2011, 23:04 --

 

Zmęczonyyy, Niestety, ale jutro już sie zaczeło 4 minuty temu, teraz nie dośc ,że zmeczony to jeszcze spóźniony jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmęczonyyy, samara22, Oj wiem wiem , chyba sietrochę zboczona ostatnio zrobiłm to z tej grzeczności na pewno.

Zmeczony ja równiez i tobie dobranoc. Sama przeniosłam sie do łóżia i włacze sobie znowu serial, moze przy nim zasnę, jeśli nie to wrócę , jakby co to branocka kochani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×