Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Core, to zależy od tego, dlaczego jej nie miałeś. Mi np. ciężko nawiązywać kontakty na dłuższy okres czasu, gdyż cierpię na osobowość schizoidalną i chcąc nie chcąc palę mosty, szczególnie, jeśli ową znajomość poprzedzają jakieś przykre wydarzenia ew. sparzę się na kłamstwie danej osoby. I naprawdę, nawet za głupie rzeczy potrafię wymazywać ludzi. :?

 

Tyrr, tak, tak, urodził mnie Śląsk. :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Core, gdyż cierpię na osobowość schizoidalną i chcąc nie chcąc palę mosty, szczególnie, jeśli ową znajomość poprzedzają jakieś przykre wydarzenia ew. sparzę się na kłamstwie danej osoby. I naprawdę, nawet za głupie rzeczy potrafię wymazywać ludzi. :?

 

 

 

Nawet nie wiesz ile bym dała za taką cechę , ja nie umiem ..choćby mnie ktoś zranił , nigdy nie wymarzę takiej osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, a ja wymazuję nawet gdy ktoś kupił bluzkę niebieską, a mi powie, że czerwoną. Niezależnie czy obietnica rozbija się o spotkanie, zdjęcie czy kupno sznurówki - słowa stawiam ponad wszystko. Jeśli ktoś zawodzi - dla mnie umiera. I to przykre, naprawdę.

 

Core, ja staram się prowadzić życie virtualne, gdyż realne znajomości zazwyczaj zamykają się dla mnie w kilku miesiącach, a nie lubię ranić ludzi bez potrzeby. Stawiam jakąkolwiek szczerość ponad wszystko, większość wybiera chociażby małe kłamstwa dlatego staram trzymać się z boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messiah, miło słyszeć. :D a jakie zdanie miałeś? :D

 

Core, no nie porucham, z tym, że u mnie nie ma tego problemu bo ja tak naprawdę rzadko kiedy odczuwam potrzebę seksualności przez wzgląd na schizoidalność. Ale nie leczę się. Wierzę, że problem tkwi w uczuciach, nie w głowie. Dlatego szukam i szukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyrr, jak będę w Polsce to nawet nie muszę się umawiać z kimś na zloty, można normalnie się spotkać. Stąd znam dwie osoby - właśnie z Śląska. Jedną poznałem przed tym forum, a drugą już tu, podszedłem do jej pracy. :P

 

khaleesi, tak

Messiah, e tak to nje, ja lubię się wydurniać i prowokować, często zakrzywiam rzeczywistość, a że obca osoba nie wiem co jest prawdą - jestem tym złym. :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×