Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, nie słuchaj jej :P Wybierz burdel ;) No i Majkę i Helenę (morfinę i heroinę ;)) - mniej zdradliwe dziwki :D I "chuć" i "uczucia wyższe" takim sposobem zagospodarujesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil, nie pier*dol :mrgreen: Zastąpiłeś związek z kobietą chemią więc milcz ćpunie :mrgreen:

 

-- 8 sty 2014, o 00:55 --

 

Kestrel, czas pokaże :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil, Wole sobie rozkurwić pół szczęki piłą mechaniczną niźli brać dragi D:

Może moje życie jest gówniane,ale nie zamierzam go marnować w takowy sposób,znajdzie się co innego D:

magnolia84, true,jak zwykle z resztą D:

 

:brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, dobra, dobra :P Pogadamy za kilka lat, jak już będzisz siedział w fotelu z nabitym pistoletem czarnoprochowym przystawionym do skroni :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, no ale to dopiero jak organy wewnętrzne zaczną powoli niedomagać ;) Na **uj tak od razu ? :P Przeca jest jeszcze tyle dragów do wyćpania, tyle dziwek do przeruchania :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, no ale to dopiero jak organy wewnętrzne zaczną powoli niedomagać ;) Na **uj tak od razu ? :P Przeca jest jeszcze tyle dragów wyćpania, tyle dziwek do przeruchania :D

 

no to spiesz się, bo pewnie już Ci tam wszystko gnić zaczyna, że nawet dziwka Cię nie tknie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil,Inną perspektywę się ma,gdy sie brało/bierze inną gdy sie nie tykało tego,wiadomo,jednak wystarczy mi spojrzenie na tych co biorą/brali jaki to rozkurw robi.

Nie mowie już o tym,jak ktoś ma najebane pod beretem jsk my wszyscy tutaj(w ten czy inny sposób) dragi to tylko gwóźdź do i tak zwykle pewnej trumny :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, nie, nie ;) Ja po prostu mam chory "musk" i wiem, że już nic lepszego mnie w życiu spotkać, nie spotka :P

 

Takiego Kestrela to jeszcze można by jakąś terapią, czy tam dobrze dobranymi lekami naprostować :P Heh, jak to szło ? "Właściwa kobieta może zbudować faceta. Nieodpowiednia potrafi go nawet i zniszczyć." - także ten, szukajcie, szukajcie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil, skoro masz chory musk, to po co go jeszcze dobijasz? Nie rozumiem tego. Nooo, ćpunów raczej nic dobrego nie spotyka.

 

-- 8 sty 2014, o 01:27 --

 

Kestrel, branoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy miałbyś chory musk jakbyś ich nie brał? Jest jedna grupa nerwicowców której mi nie żal, to Ci którzy ją mają przez dragi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×