Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry wszystkim

 

przez pare pare miesiecy myslalem ze jestem zdrowy lecz od paru tygodni powrocila zmasowana nerwica lekowa i depresja

 

nie wiem jak teraz to sie skonczy, nie chce tego znowu przezywac, a teraz sie dusze, po prostu nie moge kurwas oddychac................. smak normalnego zycia ktorego zaznalem przez pare miesiscy pewnie tylko mi utrudni ten czas....................................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry wszystkim

 

przez pare pare miesiecy myslalem ze jestem zdrowy lecz od paru tygodni powrocila zmasowana nerwica lekowa i depresja

 

nie wiem jak teraz to sie skonczy, nie chce tego znowu przezywac, a teraz sie dusze, po prostu nie moge kurwas oddychac................. smak normalnego zycia ktorego zaznalem przez pare miesiscy pewnie tylko mi utrudni ten czas....................................

Depresja to taki rodzaj choróbska,że wydaje się iż jest ok...ale powraca i wgniata cię buciorem w ziemie niczym robala który ledwo co zaczerpnął świeżego powietrza...szkoda iż tak ci się stało.

Ale ważnym jest by się nie poddawać...normalne życie jeszcze wróci..jednak jak o wszystko trzeba zawalczyć niestety..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie normalne zycie? przez te cholerne zaburzenia musialem rezygnowac z matur, edukacji i calego zycia towarzyskiego, zmarnowalem rok i teraz mialem sie uczyc do matur ALE NIE MOGE bo ten cholerny syf wraca a ponoc po przestaniu braku lekow leki moga wrocic z podwojna dawka. nie wiem, ciezko przyszla mi decyzja o zrezygnowaniu matur, teraz jak bede musial to powtorzyc to raczej dupa z dalszej edukacji. nie wiem co bede robil. po jakiego wala bylo gadanie oj spokojnie terapia leki i wszystko ok, za rok zdasz maturki i bedzie ok. DUPA powtarza to sie, juz planuje kolejny rezonans glowy bo sie boje cholernego guza mozgu....

 

ide wziac afobamu bo mam wrazenie ze czuje jak krew plynie w moim calym ciele i mam wrazenie ze uszy mi glowa mi sie czyms zatyka..

 

sero nie chce tego znowu przezywac, musze chyba znowu udac sie do psychiatry by mnie wyposazyl w jakies leki, bo te stany to koszmar (cholernie boje sie smierci) i nie mam zamiaru z tym walczyc. po prostu cholernie sie tego boje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To luz, ja o 11 już skończę. Ale dobrze mi idzie, bo poukładałem niektóre sprawy w głowie i potrafię w końcu z jakiegoś melancholijnego oszołomienia w którym powtarzają się ciągle te same motywy nastawić się na cel. W tym przypadku czytanie artykułów. Myślę, że wcześniejsze problemy były spowodowane brakiem zdolności korzystania z wybiórczej uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×