Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

heeey :)

virgo21, a nie można imprezy przełożyć? :D no chyba, że nie jest jakoś obłożnie chora, tylko synek się obawia, bo jest syneczkiem mamusi. wybacz nie czytałam wszystkiego, tylko ostatnie posty na tej str. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frustrated, wyobraz sobie, ze powiedzial zebysmy to ewentualnie przełożyli na za 2 tyg Monar, heeeej ;) Z tego co wiem to obłoznie chora nie jest i pampersow za przeproszeniem i bez urazy jej zmieniać nie trzeba. Zwykła grypa czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Svafa, taaa, nie będze jej chciał przeszkadzac, a poza tym impra miała byc poza domem, więc jej nie zostawi samej tylko najwyzej bedziemy we dwojke siedziec przed TV, a ,potem pojade do domu zreszta jak zwykle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgo21, tzn. wiesz... moim zdaniem zdrowie ponad wszystko, wiec mozesz z nim pogadac zeby jakos przelozyc to w odpowiedni dla Ciebie termin ;) przeciez data nie jest tak bardzo wazna.... wazne jest zeby byla zajebista imprezka na twoje urodziny :P ale kurde... nawet te 2 tygodnie... chyba nic sie nie stanie jesli poczekasz ;) chyba ze to dla Ciebie wazne zeby wszystko bylo w terminie..

 

 

kurde deprecha lapie znowu.... ja pierdziele :/ leki zniosly pierwszy raz anhedonie i pojawil sie smutek :/ ej to jest ciezkie, czuje sie znowu jak czlowiek ale mam jakby zaleglosci w zyciu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, o jak ładnie mnie przywitałeś, aż się uśmiechnęłam, powiem Ci :D

u mnie jakoś leci. w sumie dzień jak co dzień, z tą różnicą, że jestem jakaś inna od pewnego czasu :twisted: no i dziś już mam się czym pochwalić, mam papierek - świadectwo dojrzałości i jak już go mam, to trochę się ucieszyłam... musiałam zobaczyć, dotknąć, niekoniecznie posmakować :P by poczuć "wygraną" :smile:

 

A u Cb ? :))

virgo21, to po co takie uro przed tv? poczekaj, aż wyzdrowieje i zabawcie się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×