Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

coś ostatnio na śpiocha tutaj :)

ja też się zwijam, pouczę się może, bo kryzys i ryk opanowany, a później kima, trzymajcie za mnie kciuki jutro ok. 11 będę się wtedy produkować na ustnym :105:

 

Kasiu, bardzo niedobrze, że między 1, a 2 :( mam nadzieję, że jutro będzie lepiej :) MUSI

 

Dobranoc wszystkim :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś ostatnio na śpiocha tutaj :)

ja też się zwijam, pouczę się może, bo kryzys i ryk opanowany, a później kima, trzymajcie za mnie kciuki jutro ok. 11 będę się wtedy produkować na ustnym :105:

 

powodzenia na ustnym, na pewno dasz rade.

 

-- 07 maja 2012, 00:51 --

 

Napisze krotko o sobie:

Od zawsze mam problemy ze spaniem. Biore na sen mianseryne ale bardzo po niej przytylam i zle sie z tym czuje.

Nie wiem co jeszcze moge wziasc na sen zeby sie nie uzaleznic. Jutro musze isc do pracy. Mam ostatnio duzo stresu i nie chce byc niewyspana.

A czemu Wy nie spicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie mnie oceniać, ale myślę że większość tutaj tak naprawdę nie jest chora a tylko miała małe problemy które ustały, i nic im się nie pogłębia i nie wiedzą jak to jest kilka lat mieć jakiś problem, w dodatku nieznacznie postępujący! kto się pod tym podpisze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadzieja74,

ja nie śpię bo nie moge , po mianserynie nie spałam za to poprawiała nastroj,tęz po niej przytyłam,

teraz ma bezno, zolsane i hydroksyzynę na sen , ale hydroksyzyna na mnie nie dział a benzo i zolpik nie chce za czesto więc sie meczę ,w sumie klopoty ze snem od zawsze,ale teraz ostro pogłebione :arrow::twisted::roll: ,

mianseryne tez mam nadał jeszcze dwa opakowania i paro ,ale postanowiąłm sie przez problem wagi na wenle przerzucic po której czuje sie gorzej fizycznie a na poczatku i psychicznie teraz w kraczam 4 tydzien wenli i zobacże, mam jeszcze jedno opakowanie kupione domu więc ech,

 

-- 07 maja 2012, 01:15 --

 

Laima,

dzięki Kasia za dzisiejsza rozmowę na gg jak to przeczytasz bo mi pomogłaś, pew ie juz smacznie chrapiesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpadłam. Nie zdążyłąm nawet powiedzieć dobranoc. Wziełam ćwiartkę imovane i odpłynęłam.

 

tahela,

tez biorę Venlectine ale potrzebuje coś na spanie bo po doswiadczeniu kilku nieprzespanych z rzędu nocy wpadam w panikę jak nie potrafię zasnać. Mam nadzieję że udało Ci się wczoraj zasnąć.

Mianseryna tez mi poprawia nastrój...tylko to tycie 10 kg wiecej :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×