Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałbym w jakąś mega-brutalną grę.

 

Manhunt. Duszenie tymi foliowkami zakladanymi znienacka na glowe sprawialo mi najwieksza satysfakcje.

Nom, Manhunt był dość przyjemny. Chociaż Ja bym teraz wolał np. grać jakimś gościem w pancerzu wspomaganym który dynamicznie kroi złoczyńców piłą łańcuchową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na koncie kumpla PanaSardeli. Spoko. Dzięki za troskę, bo ja też uważam że go wywalili (wywalili go na zawsze?) za nic, a przynajmniej nie za to, za co napisali. Oczywiście żartowałem z takim typem gier. Wcale nie gram w gry. Nudzą mnie i gdy gram czuję jak mi zegar tyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PanSardela,

to pewnie dobrze ukryłeś swego kumpla misia wesołka u siebie pokoju,ale tak ,ze zadna policja go juz nie złapie

 

-- 17 kwi 2012, 04:16 --

 

katar, ból gardła chyba początki zapalenie krtani i antybiotyk jednoczesnie na oko i na krtań i stan podgorączkowy i kaszel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się śmiej. Słyszałem przypadek, że jakiś sąsiad dres jak mu wpadła policja na chatę schował się w tapczanie. No i jasne że policja znalazła. To musiało być dopiero śmieszne.

 

Ale znowu mnie naciska miś wesołek, bo mu jednak zależy na wyjaśnieniu sprawy (moim zdaniem to on głupi jest - wierzy w prawde?, sprawiedliwość i racjonalne argumenty) i chciałby się dowiedzieć których użytkowników obraził. Liczy też na odblokowanie konta w celu złożenia przeprosin.

 

katar, ból gardła chyba początki zapalenie krtani i antybiotyk jednoczesnie na oko i na krtań i stan podgorączkowy i kaszel

 

Ja miałem tak długo po sertralinie. Bierzesz sertralinę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PanSardela,

birę wenle od 4 dni wcześniej była paro i minseryna a tera dwa w jednym

 

-- 17 kwi 2012, 04:29 --

 

to ja Ci wytłumacze powiedziałeś koeżance lub kkoledze ze gdzieś tam Ci obok uja lata wypowiedź danej osoby z powowdu przekręenia Twojego nicka,i później se bardzo skonfundowałeś ,ze ktos dał Cii ostrzezenie za to ze czyjaś wiadomośc latała Ci wiadomo gdzie, to tak w skrócie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miś się nie zgadza i uważa, że osoba banująca(?! :shock: ) go z forum za to, a wcale nie za to tylko za jego wypowiedzi 15 stron wstecz w tym częstokroć obrażające innych użytkowników forum jak utrzymuje Amon Rah, czyli admin który go wywalił?! :shock: z forum, nie miała 15 stron wstecz żadnych przesłanek, bo nikogo nie obraził. Miś Wesołek nie wierzy też w przypadek, że komuś tam zsunął się palec i zamiast "miś wesołek" powstało "miś uszatek" na co kulturalnie się obruszył postanawiając zignorować wypowiedzi osoby, która niby do niego ale nie do niego się zwracała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PanSardela,

moze jakbyś napisał chce zakomunikowac całemu swiatu ze czuje się wielce obrazony i zlany przez osobę tę i te ponieważ pomyliła moj nick przypadkowo lub nie i dlatego posty ,w których będe nazywany uszatkiem beda przeze mnie ignorowane to byś nie dostał ostrzezenia,

ale kolega ci pomógł i jest juz chyba dobrze

 

-- 17 kwi 2012, 05:07 --

 

zappytaj sie misia co sądzi o mojej wypowiedzi? tylko bez bluzgów mi tu prosze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miś mówi że on nawet ma w nosie i wypieprzone i motyla noga

 

Nie ma pretensji do tego, co pomylił misie, choć wie, że je pomylił celowo i z premedytacją. Misia ukuło to, że dostał nie wie właśnie co, ale już prawie śpi, bana? :shock: za to że na 15 stronach swoich postów notorycznie obrażał innych. I to jest nieprawdą i jest szkalujące i fałszywe. To że przeklinał to wie, bo na co dzień klnie jeszcze więcej, ale zresztą chuj z tym :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PanSardela,

a daj spokój mis dał sie sprowokowac i tyle a jakby zrobił tak jajk ja mowie to tez by dosrał,ale nikt by mu nie mogł nic zarzucić i za nic zbanować, rozumiesz teraz o co mi chodzi a tak mis poleciał ostro pod wpływem prowokacji i został zbanowany, a czasem mozna dogaać i kogoś boli a nic ci zarzucic ten ktoś nie moze to jest sztuka dopiero, a rzucanie miesem jest proste chociaz przyjemne nie bede ukrywac, też lubię sobie czasem poklnąć ;) ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czasem mozna dogaać i kogoś boli a nic ci zarzucic ten ktoś nie moze to jest sztuka dopiero

 

Budda czy tam inny Gandhi mówił, że jak pośleś jakąś energię w przestrzeń to i tak wróci. I ja w to wierzę, przynajmniej w tych momentach, w których czuję się słaby. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PanSardela,

moze i tak byćm dlatego odpowiadanie agresja na agreesję jest nie dobre bo wywołuje wiecej agresji dlatego lepiej agresje odpuszczac, bo to błedne koło jest

 

-- 17 kwi 2012, 05:45 --

 

PanSardela,

i cczasem mozn a odpuscic sobie uszatka po prostu, wówię Ci, miś przecież Twój kumpel i tak sam wie kim jest i pomimo tego,ze ktos go nazwał Uszatkiem on pozostanie Wesołkiem, przeciez jego ego nie zalezzy od tego kto cos napisał, to fajnego masz kolegę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×