Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
tezetwu

Nerwicowe randki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Wpadłem na taki pomysł aby założyć temat, jeśli się przyjmnie to może być to ten temat. Mianowicie dla osób samotnych z tego forum, albo nie mających z kim pogadać o swojej chorobie... Mogło by to wyglądać np tak że piszecie tutaj odpowiedzi następującej treści:

"Witam, mam na imię Piotrek mam 24 lata, singiel, chętnie poznam dziewczynę w wieku 20-25 lat z woj. śląskiego, jeśli jakaś dziewczyna miała by ochotę popisać o nerwicy i nie tylko zapraszam na pw, w celu wymiany gg". Nie koniecznie takie posty mają służyć temu by poznać drugą połówkę, ale np poznaniu kogoś kto boryka się z podobnymi problemami jak my itp... a jak z takich rozmów wyjdzie coś więcej choćby związek to chyba tylko się cieszyć prawda???

Jeśli podoba wam się pomysł to dopisujcie się koledzy i koleżanki :)....

ps. mój przykładowy tekst jest prawdziwy i aktualny, więc jeśli jakaś dziewczyna chciała by poklikać zapraszam na pw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jeśli jakaś dziewczyna miała by ochotę popisać o nerwicy i nie tylko zapraszam na pw,

... a na spotkaniu wymienimy się opisami tomografii i porównamy morfologię...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A teraz na poważnie: Nie wiem czy dobrym pomysłem jest poznawanie w celach matrymonialnych (stały związek) osoby, która tez choruje na nerwicę/depresję. Tak samo jak dyskusyjnym pomysłem jest związek z osobą poznaną podczas pobytu w szpitalu psychiatrycznym. Jedno musi być przytomniejsze w tej psychozie. To tylko u Coelhiego Weronika zakochuje sie w schizofreniku i jest szczęśliwa.

---- EDIT ----

Ja przepraszam, ale czemu ocenzurowano słowo z.a.k.o.c.h.u.j.e. ????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To nie jest chyba forum matrymonialne tylko nerwicowe... :smile:

Popieram.

Ja przepraszam, ale czemu ocenzurowano słowo z.a.k.o.c.h.u.j.e.

Cenzor jest bezlitosny. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi