Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Włocławek]


pajak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Też jestem z Włocławka. Napiszę trochę o sobie bo to mój pierwszy post.

Zmagam się z depresją od kilku lat. Początkowo był to tylko epizod: zburzenia pamięci, kiepski nastrój, kłopoty w pracy. Lekarz stwierdził stany subdepresyjne, więc zacząłem brać leki. Na jakiś czas pomogło, ale po pewnym czasie objawy wróciły i było coraz gorzej. W końcu straciłem pracę i można powiedzieć, że dopiero wszystko się zaczęło. Normalnie koszmar. Brałem różne leki, ale jakoś poprawy nie widać. Moje życie towarzyskie legło w gruzach, ostatnio sypie się też moje życie rodzinne. Początkowo żona jakoś mnie wspierała, ale ostatnio widzę, że przerasta to jej siły. "Rzuciła się w wir pracy" i świata poza nią nie widzi. Ostatnio stwierdziła, że ma wszystko w d.... A ja po prostu nie mogę sobie dać rady sam ze sobą. Potrzebuję wsparcia, zrozumienia. Tymczasem czuję się odrzucony i po prostu cholernie samotny. Wizyta u lekarza ogranicza się w praktyce do wypisania kolejnej recepty. Jedynie u pani psycholog, Elżbiety Kaczmarek, widać jakieś zainteresowanie. Można z nią porozmawiać. Może Wy polecicie mi jakiegoś dobrego psychiatrę? Wiem, że na NFZ to raczej trudne, ale może jednak....

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę, że rzadko odwiedzany temat, jednak spróbuję. Jestem socjofobikiem, do tej pory nic z tym nie robilem, jednakże dlużej nie daje rady. Rozpaczliwie szukam pomocy we Włocławku, ale o tak ową bardzo cięzko. Jeżeli jest ktoś kto zna namiary na jakąkolwiek pomoc najlepiej nfz, będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,mam nadzieje że uzyskam w jakiś sposób pomoc w tym temacie.Potrzebuję namiary na dobrego psychologa,może być z okolic Włocławka,nie koniecznie na NFZ.Wiem że jest tego we Włocławku od metra,natomiast wolałbym oprzeć się na doświadczeniach i odczuciach osobistych forumowiczów.Z pewnością nie wchodzi w grę wizyta przy Wyszyńskiego,ostatnio psycholog,a potem panie z rejestracji tak mnie wyprowadzili z równowagi,że gdybym tego nie doświadczył na własnej skórze,pewnie bym nie dał wiary.Tak więc te rejony omijam szerokim łukiem.Oczywiście jeżeli ktoś ma chęć porozmawiać to poproszę o PW.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×