Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Włocławek]


pajak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość weltschmerz

Hej, może ktoś mi polecić dobrego psychiatrę we Włocławku? Raczej prywatnie, bo na Szpitalnej czeka się długo, na Lunewilu chyba jeszcze dłużej, ostatnio dzwoniłem i mowa była o czerwcu. Względnie, gdzie jeszcze można się zapisać na NFZ i nie czekać pół roku? Z góry dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość weltschmerz

A coś więcej? Ile za wizytę, jakie ta pani doktor ma podejście do pacjenta itp.? Leczyła Cię, czy tylko po prostu postanawiasz mi pomóc linkiem z google? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wizytę z tego co pamiętam koło stówki. Leczyła przez jakiś czas, bo później wyprowadziłam się z Włocławka. Pani Doktor jest konkretna (co jest moim zdaniem rzadko spotykane wśród kobiet), wizyty u niej są dosyć krótkie, ale mi to odpowiadało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2017 o 12:56, kasz napisał:

Witam kojarzy ktoś może z włocławka jakąś psychoterapie na nfz lub prywatnie ?? Co się dzieje z Kasiątkiem >??

FoxMed ul. Reja 10 oferuje terapię grupową na NFZ. Teraz są prowadzone zapisy. Terapia rozpoczyna się w marcu. Tak było w zeszłym roku. Odmówiono mi udziału. 

Do pozostałych ośrodków (na NFZ) do których dzwoniłem podano mi czas oczekiwania ok, 2 lata na terapię.

 

johnn 

Edytowane przez johnn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×