Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

cruelways

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 1. Powiedziałam bliskiej mi osobie o depresji, powiedziałam dokładnie jak się z tym czuję i zostałam całkiem zignorowana. Nie wiem, czy kiedykolwiek wcześniej czułam się tak bezwartościowa i w tym momencie nie jestem w stanie sobie z tym poradzić.
 2. Dawno nie było tak źle. Czuję się całkowicie zbędna. Przestaję wierzyć, ze kiedykolwiek poczuję się chociaż normalnie. Nie chce mi się już walczyć. Nie mam o co walczyć.
 3. Moje poczucie własnej wartości upadło tak nisko, że nie widzę powodu dla którego ktoś mógłby chcieć ze mną rozmawiać. :)
 4. cruelways

  [Toruń]

  halo Toruń!
 5. Czuję się beznadziejnie. Zaczynam tracić nadzieję, że kiedyś będzie chociaż normalnie.
 6. cruelways

  [Włocławek]

  Za wizytę z tego co pamiętam koło stówki. Leczyła przez jakiś czas, bo później wyprowadziłam się z Włocławka. Pani Doktor jest konkretna (co jest moim zdaniem rzadko spotykane wśród kobiet), wizyty u niej są dosyć krótkie, ale mi to odpowiadało.
 7. cruelways

  [Włocławek]

  Nie wiem, czy można rzucać tu nazwiskami, może warto spróbować. https://www.doz.pl/lekarze/l43011-Gabinet_Lekarski_spec._Psychiatra_Anna_Gradecka
 8. Mi się już odechciało wyjeżdżać. Nie będę nawet pisać co czuję widząc swoja kierowniczkę.
 9. 88eldorado mam tak samo, martwy okres a nacisk na plan jest ogromny.
 10. Czuję się beznadziejnie. Samotność mnie zabija. Chciałabym chcieć, ale nie potrafię. Nie potrafię się już do niczego zmusić.
 11. cruelways

  Zżera mnie samotność

  Panie Vulgar, czekam!
 12. cruelways

  Zżera mnie samotność

  nie no, raczej nie chciałam się z nikim kumać, bardziej po prostu z kimś pogadać
 13. cruelways

  Zżera mnie samotność

  A ja od dawna nie czułam się tak samotna, jak dziś. Zakończyłam wczoraj roczny związek, mieszkaliśmy razem, wiem, że to była dobra decyzja, ale wizja budzenia się codziennie rano samemu po prostu mnie dobija.
×