Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czuje że nie jestem nic warty


Przerażony234

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, morskikamień napisał(a):

Zdarza się, ale u większości ludzi bieda nasila egoizm: "Skoro mnie brakuje, to nie będę jeszcze innym pomagać".

A to ja widzę w drugą stronę " skoro mi się powodzi, mam dużo kasy to dlaczego mam się nią dzielić z innymi? Niech się do roboty wezmą" 🙃 oczywiście nie szufladkuje tutaj wszystkich, bo są też takie osoby które naprawdę pomagają i przeznaczają np duże kwoty na badania nad daną choroba/ leczeniem, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć długo nic tu nie pisałem 

jest już nieco lepiej niestety dalej są momenty w których czuje się całkowicie nic nie warty są one związane z relacją na której mi bardzo zależało z dziewczyną która miała według mnie lęk przed bliskością.  Cały czas czuje się jak kompletny śmieć przez to jak się wobec niej zachowałem (rozmawiałem o niej w naszym wspólnym miejscu pracy o jej problemach lękach i naszej relacji bo cały czas bałem się że ją strace i nie potrafiłem sobie zaufać. + prosiłem innych o pomoc w celu lepszego jej zrozumienia). Cały czas czuje się jak kompletny śmieć przez to zachowanie i mam wrażenie ze stracielm kogoś bardzo bardzo cennego na kim mi zależało i nie potrafię sobie tego wybaczyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ogólnie duży problem przez który okropnie się nienawidze mianowicie cały czas czuje poczucie winy i okropnej straty po rozpadzie związku na którym bardzo mi zależało. Ciągle czuje że to była moja wina... Dziewczyna nie potrafiła mnie pokochać i zerwała ze mną i czuje się z tym ciągle jak gówno... i nie moge przestać o tym myśleć. strasznie mi jej brakuje i czuje że z/cenzura/em wszystko na czym mi zależało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×