Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Jemu nie tylko libido może spaść ;P magnolia jak dobrze pójdzie to za parę lat będzie wysyp nowych skutecznych leków glutaminowych i SSRi pójdą się paść. To nie jest jakiś nowy lek ale cały wysyp leków o zupełnie nowym mechaniźmie działania. Szykuje się kolejny krok milowy w psychiatrii alei ZOK oraz lęku bo to też ponoć leczą te leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miko84, kiedy to będzie? Jak stuknie mi 50-tka i będę w dupie miała już wszystko ... ? :cry: Coraz częściej mam chwile zwątpienia i czuję, że pokłady mojej nadziei na lepsze powolutku się wyczerpują. Może do tej 50-tki jeszcze styknie :pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miko84, odrobić stracony czas jest w miarę jego upływu coraz trudniej, nie oszukujmy się. Na starość to ja chcę mieć względny spokój, a nie wikłać się w jakieś miłostki, itp. :P Perspektywa samotnej starości mnie przeraża, bo jestem jedynaczką i nie mam bliskiej rodziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk nie udaję, że nie widzę ale nie chce mi się odopowiadać na głuoie pytania, domyśl się czy chodziło o Ciebie. Piszę na tablecie na chrome i mnie kurwica bierze.

 

-- 04 mar 2015, 15:05 --

 

Na forum jest milion głupich reklam a chrome na miim androidzie nie ma adblocka. Jak by się nie dało blokować tych reklam na kompie to by była niezła kicha. Reklama na to, reklama na tamto, psycholog, psychiatra, kurteczka, samochodzik. Forum jest popularne i ktoś na tych reklamac pewnie nieźle zarabia ale są one tak nachalne, że pewnie część ludzi odstraszają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miko84, Z mojej strony to bylo pytanie retoryczne, wiedzialem, ze chodzi ci o mnie, ale bylem ciekaw co napiszesz, a tak swoja droga to co to mialo byc, dlaczego w ten sposob probowales mnie obrazic, znaczy sorry ty mnie obraziles, aha to ze znasz sie troche na pracy mozgu nie robi z ciebie Dr. House, nawet on by dostal w pysk po takim czyms, koleszko. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na żartach się nie znasz. Jak chesz za takie coś lać po mordzie to rzecxywiście wskakuj na to paro xd House by się laską obronił, poza tym on wcina vicodin więc mało by go zabolało ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, chillax to żarty, nikt Cię tu nie obraził, a Ty od razu z laniem w pysk wyskakujesz :roll:

 

-- 04 mar 2015, 15:08 --

 

Jak chesz za takie coś lać po mordzie to rzecxywiście wskakuj na to paro xd

 

o właśnie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miko84, Takie zarty to mozesz sobie domownikom robic, skad mam miec pewnosc co ty miales tak na prawde na mysli, tak jak ten kto to przeczyta do zadnego paro nie bede wracal, predzej ty do ssri wrocisz, i nigdy nie mow nigdy bo sie mozesz na tym przejechac. :pirate:

 

-- 04 mar 2015, 16:13 --

 

magnolia84, Czy powiedzialem o nim?

napisalem ze Dr, House nawet by dostal, poza tym co na zartach sie nie znacie czy jak? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, ale robisz bez sensu aluzje. miko84 dodał emotka do tamtego stwierdzenia więc nie wiem dlaczego odczytałeś to w tak drastyczny sposób. Nikt Cię tu nie wyzywa od żadnych, jak np. robią na tym forum niektórzy w stosunku do mnie i nie widzę powodu, dla którego miałbyś się aż tak denerwować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, nawet gdyby nie był, to co w tym złego, skoro sam piszesz nieraz, że podupadło Ci libido, itp.? Przecież nikt nie nazwał Cię impotentem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ktos kto nagle nie wiadomo skad zaczyna tak pisac, gdzie nie byl w temacie, nabija sie z byle kogo, by w oczach kogos innego wyjsc na zajebistego zioma, on sie do tego nigdy nie przyzna, poza tym zauwaz ze on sie nawet nie probowal tlumaczyc ze to zart, gdzie czlowiek pierwsze co robi to wlasnie probuje sie wytlumaczyc, ja nie uwarzam tego za zart, tylko hujowe chamskie dociecie komus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, weź już k...a nie przesadzaj! Widać, że nie czytasz innych wątków na forum, skoro taki żartobliwy tekst uważasz za chamski.

 

Trzeba było inteligentnie zaripostować, a nie dramatyzować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, nie bronię go, tylko uważam, że Twoja reakcja nie jest współmierna do tego, co napisał. Myślę, że miko nie chce tracić czasu na głupie przepychanki z kimś, kto ewidentnie szuka guza.

To Ty się unosisz. Ja reaguję na to, co w kółko mielisz.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×