Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kupa problemów


KarinaMarina

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że na forum drętwo z nowymi tematami więc zapodam jeszcze jeden.

 

Jeżdżę autobusami. Zawsze uwielbiałam jeździć autobusami i jeździłam dla frajdy po całym mieście. Niestety od pewnego czasu gdy przeprowadziłam się na wieś i wsiadam do autobusu, wiem że najbliższą toaleta jest za pół godziny drogi. Z tego stresu że nie ma toalety ściska mnie w brzuchu. Autobus często stoi w korkach, szczególnie na moście i wtedy już umieram z nerwów. No bo nie mogę wyjść z pojazdu, więc boje się że akurat wtedy dopadnie mnie wodnista biegunka, bez mojej zgody atakująca. Wygląda trochę na to że mam jelito drażliwe ale przyczynę znam- to stres związany z powodu wyobrażenia że się załatwię i będzie wstyd, a drzwi będą zamknięte. A i brak toalety w zasięgu kilku kilometrów nie pomaga. Nawet lasu nie ma. Co robić?

To sprawia że moje życie jest do bani i zawsze ale to zawsze boli mnie brzuch w autobusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Cie podziwiam. Od kilku lat nie ma mowy, abym wsiadla do jakiegokolwiek srodka publicznego transportu. No chyba, że tramwaj na kilka minut,  jeden przystanek i musiałby być prawie pusty.

Nie wiem co Ci poradzic, jedyne co mi przychodzi do głowy to pieluchomajtki, teraz można kupić praktycznie niewidzialne o bardzo dobrej chłonności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ze 12 lat temu, nie mogłem jeździć autobusami, bo miałem b. silne napady lęku: ściskanie w gardle, zimne poty, lęk przed zwymiotowaniem. Jeśli chodzi o defekację - gdzieś tak w 2017 r. zacząłem chodzić na „dwójkę” o różnych porach dnia i w różnych miejscach, jak np. szkoła, galeria handlowa, fitness club, przychodnia lekarska itd. itp. Dolegały mi bóle brzucha, które nasilały obawy o to, że nie wypróżniłem się „do końca”, albo że nagle mi się zachce, i będę musiał robić kupę w toalecie, gdzie jest pełno ludzi (np. w przychodni lekarskiej czy galerii handlowej)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×