Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pocenie się po lekach


mich.9

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sobie radzicie z poceniem się po lekach? U mnie to występuje prawdopodobnie po chlorprothixen, próbowałem odstawić, ale w nocy wtedy zero spania, a z kolei w dzień jestem zupełnie odrealniony bez snu i bez tego leku. Czy Ketrel może być lepszy w tej kwestii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mich.9 napisał:

Jak sobie radzicie z poceniem się po lekach? U mnie to występuje prawdopodobnie po chlorprothixen, próbowałem odstawić, ale w nocy wtedy zero spania, a z kolei w dzień jestem zupełnie odrealniony bez snu i bez tego leku. Czy Ketrel może być lepszy w tej kwestii?


Jaka dawka tego chlora bierzesz ?, ten lek raczej nie wpływa na pocenie się, czy bierzesz jakieś inne leki do tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2022 o 18:33, mich.9 napisał:

30 mg chlora, do tego 25 mg agomelatyny, na noc wszystko


Pocisz się po agomelatynie, jest agonistą 5ht2c co przekłada się na uwalnianie dopaminy i adrenaliny i stąd to pocenie,sam chlorp w tej dawne raczej na 99% nie powoduje u ciebie pocenia. Ulotka ago w częstych ma "pocenie się"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, reebok91 napisał:


Pocisz się po agomelatynie, jest agonistą 5ht2c co przekłada się na uwalnianie dopaminy i adrenaliny i stąd to pocenie,sam chlorp w tej dawne raczej na 99% nie powoduje u ciebie pocenia. Ulotka ago w częstych ma "pocenie się"

Dzięki za zwrócenie uwagi. W takim razie odstawię i zobaczę, co się będzie działo. 

Mogę zamienić na Trittico, czy po nim też może być pocenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×