Skocz do zawartości
Nerwica.com

Środek na podniesienie libido


ivo34

Rekomendowane odpowiedzi

Są taki środki ale jeśli żona nie będzie chciała spróbować to niby jak ja namówisz? Wciśniesz jej? Może jest przepracowana? W wielu przypadkach wystarczy jedynie przełamanie rutyny i wypróbowanie nowych rzeczy w łóżku. No niestety ale w długim związku można się spodziewać, że rutyna pojawi się prędzej czy później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sam jestem o wiele bardziej aktywny niż ona. Staram się w jakiś sposób urozmaicać seks, kupiłem gadżety erotyczne, ostatnio wybraliśmy się nawet do Zakopanego ale ona jest totalnie obojętna na takie zaloty. Jakby seks jej nie kręcił.Od razu tutaj zaznaczę, ze raczej nikogo nie ma. Zamierzam po prostu szczerze z nią porozmawiać o problemie i zaproponować spróbowanie tabletek. Ale nie wiem czy coś takiego działa i czy są jakieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie polecam Libido therapy. Brałam przez jakiś 3 miesiące i u mnie na przykład bardzo podziałały. Wcześniej miałam problem z libido ,tabletki te pozwoliły mi odzyskać ochotę na seks. Jednak jeśli jest to problem na przykład hormonów to nie pomogą. W takim przypadku żona powinna zrobić sobie badania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre sę takie Inkaskie zioła z Ameryki Południowej stosowane dawniej podczas rytualnych orgii. W Polsce sprzedawane pod marką Feminam Libido. W formie małych tableteczek ale niektórzy je kruszą i rozpuszczają. Bardzo mocny specyfik bez porównania z innymi. Moja żona po tych tabletkach ma naprawdę bardzo dużą ochotę na seks. Działają na nią po jakiś 40 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×