Skocz do zawartości
Nerwica.com

dwie strony dobra i zła


onlyblvck

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyleczyć się z zaburzeń psychicznych bo to już mnie wykańcza, w głowie mam myśli w 80% złe z 20% dobrych których nie mogę przełożyć w czyny bo mam blokadę, jakbym dusze diabłu tanio sprzedał. Brakuje mi charakteru, silnej woli i już myśląc o sobie znowu nic mi się nie chce i idę spać, help.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2022 o 13:36, onlyblvck napisał(a):

Jak wyleczyć się z zaburzeń psychicznych bo to już mnie wykańcza, w głowie mam myśli w 80% złe z 20% dobrych których nie mogę przełożyć w czyny bo mam blokadę, jakbym dusze diabłu tanio sprzedał. Brakuje mi charakteru, silnej woli i już myśląc o sobie znowu nic mi się nie chce i idę spać, help.

Ja też 34 lata temu sprzedałem dusze diabłu w mojej wyobrazni pracując cieżko w polu moich rodziców.A za pracę nie dostawłem ani złotówki. W 1989 roku gdy to się stało nie było 500+, ani 300+. Wiele młodzieży na wsi tak pracowało,a nawet dzieci w wieku 11 lat życia.Odwróc od tego głowę.  Jedyną pociechą był Pocieszyciel Duch Swiety od proboszcza w kościele. A jesli Duch Swiety mnie nie pocieszył, to co miałem zrobić. Szkoda,że proboszcz dając Ducha Swietego nie wręczył mi banknotu 100 zł. O... Wtedy czułbym się pocieszony. Miałbym na lody,albo orenżadę. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2022 o 13:36, onlyblvck napisał(a):

Jak wyleczyć się z zaburzeń psychicznych bo to już mnie wykańcza, w głowie mam myśli w 80% złe z 20% dobrych których nie mogę przełożyć w czyny bo mam blokadę, jakbym dusze diabłu tanio sprzedał. Brakuje mi charakteru, silnej woli i już myśląc o sobie znowu nic mi się nie chce i idę spać, help.

Trudno doradzić gdyż przyczyną trudności u różnych ludzi są różne. Poniżej kilka rad 

 

1. Obejrzyj filmy motywacyjne. Przemowy znanych osób lub filmy z muzyką i tekstem,

2. Zacznij od małego wyzwania np. posprzątaj swoje biurko,

3. Porozmawiaj z psychologiem,

4. Zacznij ćwiczyć,

5. Zmień dietę na zdrowszą,

6. Śledź trochę czasu na łonie natury,

7. Porozmawiaj z innymi osobami z podobnymi problemami,

8. Odbierz sobie mały cel i spróbuj go osiągnąć,

9. Znajdź przyczyny swoich trudności.

 

Życzę miłego dnia :⁠-⁠)

John

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×