Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co to jest. Proszę o radę


Puszasta

Rekomendowane odpowiedzi

Więc lat mam 34 choruje na hahsimoto , leczę się, w rezonansie torbiel szyszynki pomoc nie daje takich objawów jakie mam. Zapalenia pęcherza częste, endometrioza , chyba na tyle nerwica od dziecka. Kiedyś ataki paniki . Teraz od paru lat prawie ich nie mam ,jest coś gorszego. Moje objawy prawie codzienne niektóre całe dnie niektóre pół dnia. -niepewny chód , - uczucie bycia pijana , naćpana, zaburzenia widzenia jakiś niewyraźny wzrok, zamazany jakby, zatkane uszy jakby ciśnienie w uszach, przychodzące uczucie osłabienia i ciężki oddech wtedy, jakbym.ledwo żyła , słabość jakbym leciała to najgorsze jest i nie pomaga sen nic , żyły u rąk pieką palą ,dłonie bóle mam, przy tym idealne tętno j ciśnienie niewiem.czemu. badań mnóstwo zrobionych , rezonans szyji dyskopatia lekka więc to nie to. uczucie umierania od 8 lat, kiedyś był atak mijało Teraz to nie mija , nie mam stresu obecnie, spokojnie żyje a to jest co to .! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to nerwica, szczególnie ze masz tyle roznych objawów, niekoniecznie ze sobą powiązanych. 

 

W dniu 22.03.2021 o 23:21, Puszasta napisał:

zaburzenia widzenia jakiś niewyraźny wzrok, zamazany jakby,

przychodzące uczucie osłabienia i ciężki oddech wtedy, jakbym.ledwo żyła

 , żyły u rąk pieką palą ,

Takie objawy somatyczne  też miałam, wzrok był szczególnie uciążliwy 

 

Jeśli nie masz stresów to może jest coś co Ci przeszkadza w twoim życiu, godzisz się na coś co Ci nie służy? Możesz nawet nie zdawać sobie z tego sprawy 

 

W dniu 23.03.2021 o 01:09, Red Warrior 22 napisał:

Polecam soki mango w tym przypadku. Choć ja sam to pije maliny na zapalenia, jakby ktoś miał zapalenia spojówek kiedyś xd

Coo niby jak sok z malin pomaga na zapalenie spojówek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×