Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Puszasta

Użytkownik
  • Zawartość

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. A więc jestem dzieckiem alkoholika, mama znerwicowana, od dziecka chorowita, miałam coś z jelitami, częste przeziębienia. Bardzo wrażliwa, miałam 15 lat, pierwszy straszny atak paniki, potem lęk prze lękiem, dali melise nie pomagała. Śmierć mamy, dwa rozwody, ale przed tym jeszcze czułam się w miarę, miałam ataki ale poza nimi czułam się ok podczas drugiego małżeństwa coś mnie dopadło, czułam się słaba dziwna, ciąglę lęk, bardzo źle, blada, ciśnienie za niskie, to za wysokie, przeskoki serca, niedowłady, szkoda pisać bo książkę bym napisała. terapie, lekarze, od lat na lekach, ale dalej jest źle, parę dni mam lepszych, potem bez powodu bardzo źle ciągle nie wierzę że to nerwica całe dnie jak pijana chodzę, słaba, tętno niskie, czy tak to może wyglądac? moje choroby fizyczne, hahsimoto, torbiel szyszynki, liszaj sromu e coli w moczu bakterie niby nie od tego tak się czuje przyjmuje anafranil 7 lat, jak przestaję go brać dzieją się ze mną straszne rzeczy xanax nie pomaga, to nie są ataki ale paskudne samopoczucie nie do opsiania,czasem nie czuję ciała, zatyka mi uszy, czasem, mnie swędzi całe ciało, a czasem czuę się dziwna jak nie ja, nie jeżdże sama nigdzie,
  2. Witajcie mam tyle chorób, niewiem już załamuje się coraz bardziej, mam hahsimoto ,tężyczka słaba, torbiel szyszynki, liszaja sromu czuje że zżerają mnie choroby autoimmunologiczne wszystko badań ale co z tego dalej niewiem co jest przyczyną mego złego samopoczucia. Nikt nie umie odpowiedzieć, niby te choroby nie dają takich objawów, dwa tyg potrafię się czuć dobrze, i bez przyczyny zaczyna być znowu źle ,moje objawy są dziwne żyły u rąk robią mi się wydatne i tak jakby bola, ciągną skóra całego ciała jest w dotyku taka że czuję ale jakby paliła nieraz palce takie porażenie nie umiem tego opisać dziwne źle samopoczucie całe dnie nie odpuszcza idealne ciśnienie i puls 60 przy tym czuje że umieram normalnie nieraz taka slabosc że ledwo żyje co za nerwica że serce nie wali tylko czuje się jak wrak mam spokojne życie więc co to miał ktoś tak?
  3. Możemy popisać ?

  4. Więc lat mam 34 choruje na hahsimoto , leczę się, w rezonansie torbiel szyszynki pomoc nie daje takich objawów jakie mam. Zapalenia pęcherza częste, endometrioza , chyba na tyle nerwica od dziecka. Kiedyś ataki paniki . Teraz od paru lat prawie ich nie mam ,jest coś gorszego. Moje objawy prawie codzienne niektóre całe dnie niektóre pół dnia. -niepewny chód , - uczucie bycia pijana , naćpana, zaburzenia widzenia jakiś niewyraźny wzrok, zamazany jakby, zatkane uszy jakby ciśnienie w uszach, przychodzące uczucie osłabienia i ciężki oddech wtedy, jakbym.ledwo żyła , słabość jakbym leciała to najgorsze jest i nie pomaga sen nic , żyły u rąk pieką palą ,dłonie bóle mam, przy tym idealne tętno j ciśnienie niewiem.czemu. badań mnóstwo zrobionych , rezonans szyji dyskopatia lekka więc to nie to. uczucie umierania od 8 lat, kiedyś był atak mijało Teraz to nie mija , nie mam stresu obecnie, spokojnie żyje a to jest co to .!
×