Skocz do zawartości
Nerwica.com

Trudny temat i wstydliwy problem mojego faceta


delka

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mojego faceta jest to trochę trudny temat. Chodzi o to, że wielkość jego członka nie jest taka jakby chciał. Mi to tam nie przeszkadza (mógłby być większy - ale co zrobie?). Kiedyś zmierzyliśmy dla żartu i wyszło 13 cm.Trochę głupi wątek, ale chciałam się trochę pożalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niewiele wiekszego, i tez mi nie pasuje. Taki mały problem w tym "wielkim świecie". A ilu jest doskonałych ludzi na tym świecie? Niewielu, jeszcze żeby być pieknym i mózg w odpowiednim miejscu to w ogole. A popatrz na tych z roznymi chorobami paralizami, oni sie chetnie z twoim mezem zamienia. Niech sie mąż cieszy że taki mały :D krzyż przyszło mu targać. Niech go dźwiga z godnością. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest coś co nam się nie podoba w partnerze, ale mimo wszystko jesteśmy z nim, bo to jest nasz partner. Prawda jest taka, że wielkość dla wielu a jednak znaczenie (np dla mnie ma).
13 cm to rzeczywiście nie jest dużo (nie jest też mało), ale jak na polskie warunki to jednak zalicza się do tych mniejszych rozmiarów (s lub xs).
Są przecież różne sposoby na powiększenie (wbrew pozorom bezpieczne) np kuracja penilarge czy wstrzykiwanie kwasu kialunorowego. Piszą o tym więcej np na wizazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile cm ma przeciętny Polak, skoro 13cm na polskie warunki uważasz za XS?

 

Po za tym ma on nadwagę lub otyłość? Jeśli tak to schudnięcie może sporo pomóc. Ma problemy z erekcją? Ona również ma wpływ na wielkość.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś Ci nie pasuje, ale z godnością to dźwigaj.

Fajna rada. Mnie się wydaje, że jest na tym świecie pare kobiet, które nie zwróciły by na to swojej uwagi. Np taka Marilyn Monroe.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej się zgadzam. Ale znam związki które rozpadły się, przez niedopasowanie w tych sprawach, różnice temperamentów itd.
Koleżankę autorkę tematu odsyłam np do penilarge. W sieci można poczytać sporo opinii na jego temat. Jest to suplement diety wpływający na zwiększenie elastyczności, szybszą regenerację i podział komórek w męskim członku, przez co może zyskać kilka dodatkowych cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2020 o 12:39, delka napisał:

Dla mojego faceta jest to trochę trudny temat. Chodzi o to, że wielkość jego członka nie jest taka jakby chciał. Mi to tam nie przeszkadza (mógłby być większy - ale co zrobie?). Kiedyś zmierzyliśmy dla żartu i wyszło 13 cm.Trochę głupi wątek, ale chciałam się trochę pożalić.

Należy zachować ostrożność. Musisz zdecydować czy zaakceptujesz tą cecha jego wyglądu. Podobnie małe piersi mogą być przedmiotem trudnych rozmów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boziu jakie wy zboczone ? do kościoła wyspowiadać się grzesznice:P
poza tym temat dyskryminujący facetów tongue odsetek mężczyzn jest mały ale do przesady:P
my nie zakładamy tematów jakie wy macie pochwy wielkie tongue ze można włożyć obie ręce i zaklaskać smile

co do autorki tematu powiem tak :

Ciesz się z tego co masz bo jakbyś teraz zmieniła swój obecny model na jakiegoś azjatę z 7 cm pędrakiem to byś za starym modelem szybko zatęskniła..

dopasowanie w tych sprawach jest ważne:P dlatego nie jestem zwolennikiem celibatu i czekania do ślubu smile tzn nic do tego nie mam:P niech sobie ten celibat jest ale nie u kobiety z która jestem tongue bo nie mam zamiaru w noc poślubną dowiedzieć się: ze tylko po bożemu , raz na miesiąc i to przy cimoku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahah. Ostatnio sobie weszłam na jakieś forum męskie i tam chłopak sie wypowiadał,ze jego dziewczyna jest tam na dole szeroka tak wieć zakładacie takie tematy i nie zaprzeczaj big_smile Powiedziałabym,ze jest nawet bardziej ostro  niż na tych tematach zakładanych tutaj przez dziewczyny.

Jeszcze czytałam gdzieś,że w gabinetach lekarskich wstrzykuje się kwas hialuronowy w penisa ale tego na pewno nie polecam. Nie wiem czy któryś facet by się na to zdecydował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2020 o 07:57, Ulkka napisał:

13 cm to rzeczywiście nie jest dużo (nie jest też mało), ale jak na polskie warunki to jednak zalicza się do tych mniejszych rozmiarów (s lub xs).

 

WTF. Przecież to jest oczywiste kłamstwo. To jest standardowy rozmiar penisa w Polsce. Polacy mają jedne z najmniejszych penisów w Europie, obok Hiszpanów, Irlandczyków i Rosjan. Prowadzimy jednak, wraz z Rosjanami, w nieumiejętności prawidłowego mierzenia. Dlatego ludzie, którzy mają w rzeczywistości 13-14 cm często podają, że mają 17-18. Nawet ludzie w krajach, w których penisy są największe (północna Ameryka Południowa oraz Afryka) z takimi rozmiarami znajdują się powyżej średniej.

Oczywiście, zdarzają się w Polsce ludzie z penisami 17-18 i większymi, ale takich osób jest bardzo niewiele. Im dalej na wschód, tym mniej. Sam mam rozmiar azjatycki, ale jestem aseksualny, więc nie robi mi to większej różnicy w życiu.

A więc, jeśli ktoś myśli, że mając 13-14 cm ma małego penisa, to niech się zwyczajnie puknie w głowę i, przede wszystkim, przestanie słuchać internetowych kłamców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×