Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

ledzeppelin2hr

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Ja w hipomanii. Najpierw uwodzę bystrością umysłu a także demon seksu w łóżku.
 2. To potrwa do czasu aż nas wyszczepią szczepionkami Bila Gejtsa. http://argonauta.pl/swiety-chlopiec-z-rosji-oraz-polak-z-roku-2014-przewidzieli-zaraze-projektu-apokalipsy-koronawirusa/ W innym miejscu cudowny rosyjski malec wspomina o nadchodzącym dziele Antychrysta, jakim jest Agenda 2030 i 2050 ! (…)…te numery (chodzi o liczby 666 – od tłum.) są od diabła. I tak jest. Właśnie jest teraz ten czas, właśnie te numery i właśnie to zakończenie wieku. I chcę bardzo prosić prostych ludzi: „nie bierzcie chipów, nie stawajcie się trupami”. Po przyjęciu chipa każdy człowiek – jak mówił Sławik – będzie jak kukiełka. Wyobrażacie sobie: z człowieka Bożego – kukiełka, zabawka dla diabła. Od kukiełki tej, – mówił,- będzie odchodzić bardzo wiele nici i wszystkie te nici będą w rękach diabła. Za jaką nitkę diabeł pociągnie – to kukiełka będzie robić to, co on chce. Czy wyobrażacie siebie, wy, z chipami: pociągnął on za nitkę i wszyscy zaczipowani zaczęli się śmiać, pociągnął za inną – i wszyscy płaczecie.”
 3. Oglądacie porno ?To przestańcie bo to generuje kompleksy.
 4. Wczoraj miałem wizytę u psychiatry ale obecnie siedzę w lesie u rodziny. Nie zadzwoniłem że nie przyjdę. Po prostu nie można się było dodzwonić i dałem sobie spokój. Miałem też zapytać czy możliwa jest wizyta przez telefon. Na szczęście mam jeszcze zapas tabletek. Ludzie na facebooku mnie denerwują, insta. Wchodzę b. rzadko. Mam wrażenie że każdemu ze znajomych się układa tylko nie mi.
 5. ledzeppelin2hr

  Brak przyjaciół

  A mi się z nikim nie chce spotykać. Nawet nie chce mi się pisać. Czekam aż antydepy mi się wkręcą. Ludzie mi piszą na fb a ja nie odpisuje. Pewnie poumierają te znajomości. Zawsze bylem zamknięty w sobie, nie lubiłem męczyć ludzi swoimi problemami. Umrę jak pies w schronisku.
 6. Przez kamerkę jest okej. Inaczej jak się kogoś widzi. Przez telefon to recepte można poprosić a nie uzyskać jakąś pomoc. Ogranicza to przekaz. Nie tylko słowami się komunikujemy.
 7. Nie głupie. Paro działa dobrze p/lękowo ale troche zmula . Wenla wprowadza tą nerwowość, w początkach nasila lęki ale daje napęd. Psychiatra tak Ci zalecił? Nie głupie Psychiatrzy się boją łączyć leki z podobnych grup. Chodzi o potencjalny ZS. Dlatego kazał zmniejszyć dawke Wenli.
×