Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Pnk_oi

Psychoterapia korespondencyjna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 29 lat. Poszukuję zaangażowanej psychoterapeutki, która podjęłaby się terapii poprzez pisanie maili.

Od lat powinienem zacząć chodzić na terapię, lecz mam potężne problemy z mówieniem o sobie w "cztery oczy". Trzęsę się, mam złe samopoczucie itp. więc wszystkie moje podejścia kończyły się na jednej wizycie.

Moja dziewczyna zauważyła, że pisząc nie mam żadnych problemów z otwieraniem się, dlatego doradziła mi taki sposób.

Mam depresję przez co biorę leki, zaburzenia osobowości (osobowość niedojrzała) ale przede wszystkim walczę z niską samooceną oraz brakiem pewności siebie.

Mam też problem z alkoholem, lecz piję głównie "z nudów" przez brak pasji, którą od lat bezskutecznie staram się odnaleźć.

Myślę, że miałbym czas na 2-3 korespondencje tygodniowo i raczej interesowałaby mnie stała cena miesięczna ew. tygodniowa bycia pod opieką specjalisty.

Proszę o kontakt PW lub email mikeboro27@gmail.com

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Watpię, by ktos sie na to zgodzil, w terapii wazny jest bezposredni kontakt, sposob reagowania, okazywania emocji, i przede wszystkim to rozmowa w danym czasie, i scisle ustalonych ramach.

Absurd moim zdaniem. Jesli masz problemy z otwieraniem sie w takich warunkach, to warto sie zastanowic, skąd to sie bierze (kogo widzisz w terapeucie), dlaczego tak jest i wychodzic pomału ze swojej strefy komfortu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.09.2020 o 02:38, Pnk_oi napisał:

Witam. Mam 29 lat. Poszukuję zaangażowanej psychoterapeutki, która podjęłaby się terapii poprzez pisanie maili.

Od lat powinienem zacząć chodzić na terapię, lecz mam potężne problemy z mówieniem o sobie w "cztery oczy". Trzęsę się, mam złe samopoczucie itp. więc wszystkie moje podejścia kończyły się na jednej wizycie.

Moja dziewczyna zauważyła, że pisząc nie mam żadnych problemów z otwieraniem się, dlatego doradziła mi taki sposób.

Mam depresję przez co biorę leki, zaburzenia osobowości (osobowość niedojrzała) ale przede wszystkim walczę z niską samooceną oraz brakiem pewności siebie.

Mam też problem z alkoholem, lecz piję głównie "z nudów" przez brak pasji, którą od lat bezskutecznie staram się odnaleźć.

Myślę, że miałbym czas na 2-3 korespondencje tygodniowo i raczej interesowałaby mnie stała cena miesięczna ew. tygodniowa bycia pod opieką specjalisty.

Proszę o kontakt PW lub email mikeboro27@gmail.com

Pozdrawiam

Żaden psychoterapeuta na to nie pójdzie, bo wymiana maili to nie terapia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi