Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć wszystkim


nikt istotny

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Szerze powiedziawszy, nie wiem co napisać. Może tak - z tej strony wieloletni właściciel depresji i jej różnych podszeptów (gdyby były pytania - odpowiem). Czego szukam? Możliwości rozmów na odległość i na żywo (jestem z okolic Bydgoszczy i Torunia). To chyba wszystko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, nikt istotny napisał:

Dzień dobry,

Szerze powiedziawszy, nie wiem co napisać. Może tak - z tej strony wieloletni właściciel depresji i jej różnych podszeptów (gdyby były pytania - odpowiem). Czego szukam? Możliwości rozmów na odległość i na żywo (jestem z okolic Bydgoszczy i Torunia). To chyba wszystko..

Dzień dobry:)

 

O czym chcesz rozmawiać?

 

Miłego dnia Użytkowniku:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, nikt istotny napisał:

@Heledore Tak, leczę się - równolegle psychiatra i psycholog.

 

@Zaburzona_ @Czarny miś Spodziewajcie się zatem ataku wiadomością. ;)

 

@kivia Wolno zapytać, czy długo się leczysz?

 Od pięciu lat farmakologicznie, ale ostatni rok tylko na oleju CBD plus doraźnie jakieś krople ziołowe i zomireny w razie wpadki. Nigdy nie byłam na psychoterapii i chyba tutaj leży błąd w moim leczeniu, ponieważ większych efektów brak. Jeśli chcesz pogadać pisz śmiało, ja chętnie się wyżale bo samej mi ciężko już z moimi myślami. A jak nie chcesz słuchać mnie to ja wysłucham ciebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kivia Polecam, jeżeli można tak to ująć, łączenie z psychoterapią - leki stabilizują i dają przestrzeń do nauczenia się, jak sobie radzić z emocjami (sam je generalnie tłumiłem, a do tego zawsze musiałem wszystko perfekcyjnie zrobić). Co do rozmowy - już piszę. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×